18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczere wyznanie

"Piasek" mówi o skutkach COVID-19. Nadal wraca do zdrowia

14.04.2021  12:38
Andrzej Piaseczny nadal wraca do zdrowia
Andrzej Piaseczny nadal wraca do zdrowia Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ/ EAST NEWS

Andrzej Piaseczny niedawno zmagał się z ciężkim przebiegiem COVID-19. Jednak wygrana z chorobą w jego przypadku nie oznacza powrotu do pełni sił. W najnowszym wywiadzie piosenkarz przyznał, co nadal sprawia mu kłopoty.

W marcu 2021 roku Andrzej Piaseczny zaszokował swoich fanów, publikując na Instagramie niepokojące wideo ze szpitala. Podłączony pod tlen gwiazdor z trudem wymawiał słowa, ostrzegając przed tragicznymi skutkami COVID-19.

Pod klipem pojawiło się wiele życzeń powrotu do zdrowia, ale także zarzuty o aktorstwo. Część spiskowców zarzucała "Piaskowki" kłamstwo, twierdząc, że tak naprawdę nie jest chory na COVID-19, tylko pojechał do szpitala udawać chorobę. Z cierpiącego muzyka szydziła między innymi Viola Kołakowska.

Andrzej Piaseczny nadal wraca do zdrowia

Od opuszczenia szpitala przez "Piaska" minęły już niespełna cztery tygodnie. Gwiazdor wolny czas poświęca regeneracji oraz pracy nad nowymi materiałami.

W najnowszym wywiadzie z Radiem Zet artysta został spytany o samopoczucie po przechorowaniu COVID-19. Jak przyznał Piaseczny, nadal towarzyszą mu pewne konsekwencje choroby, ale czuje się coraz lepiej.

Absolutnie nie chcę narzekać. Mam konsekwencje natury  wydolnościowej, ale mogę wziąć oddech, mogę zrobić  wydech. W przyszłym tygodniu idę na ćwiczenia wokalne, które musiałem zaniedbać. Oczywiście tylko na pół godziny lub godzinę, a nie trzy - tak, jak robiłem to podczas nagrań płyty. Wracam do życia - poinformował Piasek.

Andrzej Piaseczny nadal intensywnie pracuje nad powrotem do zdrowia i jak informuje, ta wielka chwila zbliża się wielkimi krokami.

Czytaj także
Przeczytaj więcej