18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spełni marzenia?

Andrzej Piaseczny pragnie ŚLUBU ze swoim partnerem

18.05.2021  13:44
Andrzej Piaseczny weźmie ślub?!
Andrzej Piaseczny weźmie ślub?! Fot: Jan Bielecki/East News

Andrzej Piaseczny niedawno, na antenie Radia Zet dokonał coming outu i przyznał się, że jest gejem. Teraz zdradza trochę więcej planów i szczegółów ze swojego życia prywatnego. Czyżby niedługo miał donieść o ślubie z partnerem?

Andrzej Piaseczny przyznał się, że jest człowiekiem o orientacji homoseksualnej. Na przestrzeni lat jego artystycznej działalności - wielokrotnie pojawiały się poszlaki, że tak właśnie jest - ale piosenkarz nigdy tego osobiście nie potwierdził.

Teraz kawa została wylana na ławę i fani muzyka mają nadzieję dowiedzieć się więcej. Aktualnie jedyne, co zdradził Piaseczny to fakt, że pozostaje w szczęśliwym związku partnerskim z innym mężczyzną. Teraz poszedł o krok dalej i wyjawił, że chciałby wziąć z ukochanym ślub.

Andrzej Piaseczny weźmie ślub z partnerem?

W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Monikę Olejnik artysta przyznał, że taka ceremonia byłaby dla niego istotna: "Chciałbym mieć taką możliwość" powiedział bez ogródek piosenkarz. Piasek został też zapytany o chęć adopcję dzieci. "A czy chciałbyś adoptować dzieci w przyszłości?" - dopytała Olejnik. - "Ja osobiście nie" - odparł szczerze Piasek.

Jeszcze dwa lata temu Andrzej Piaseczny nie wypowiadał się na temat swojej orientacji seksualnej. Wyznawał jednak, że jest w szczęśliwej relacji i nie może narzekać na samotność. Przyznawał też, że gdyby miał męża - świat by się o tym dowiedział.

Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i"

- uśmiechał się Piasek w programie "Kulisy sławy Extra" w TVN.

W Polsce śluby par jednopłciowych nie są legalne - gdyby Piasek chciał spełnić takie marzenie, musiałby pojechać za granicę. Myślicie, że kiedyś się na to zdecyduje?

Czytaj także