18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie próżnuje

"Piasek" rozkręca karierę po COVID-19! Poprowadzi program

16.04.2021  15:21
Andrzej Piaseczny już zapomniał o COVID-19
Andrzej Piaseczny już zapomniał o COVID-19 Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Andrzej Piaseczny po pokonaniu COVID-19 błyskawicznie wraca do pełni zdrowia. Gwiazdor czuje się na tyle dobrze, że wkrótce wyda nową płytę, a także poprowadzi autorski program na antenie radia. Ciężka choroba wzmocniła polskiego celebrytę?

Znany piosenkarz oraz juror "The Voice Senior" Andrzej Piaseczny, po dłuższej przerwie zapowiedział powrót do mediów. Już 22 kwietnia usłyszymy go w audycji "50/50" na antenie Meloradia. Celebryta będzie tam przeprowadzał wywiady między innymi ze znanymi osobami ze świata muzyki.

Nazwę "50/50" otrzymała także nowa płyta artysty, która powstała z okazji obchodzonych przez niego 50. urodzin. W pracy nad nią udział wzięły gwiazdy polskiej muzyki takie jak między innymi Tomasz Organek, Mrozu, Adam Sztaba, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Majka Jeżowska czy Kayah. Premiera albumu zaplanowana jest na 7 maja.

Andrzej Piaseczny pokonał COVID-19

Andrzej Piaseczny niedawno walczył z poważnym zakażeniem koronawirusem. Podczas pobytu w szpitalu nagrał mrożącą krew w żyłach relację, na której widać jak podłączony do tlenu, walczy o każdy oddech.

Wołałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć tutaj - mówił piosenkarz.

Do nagrania wideo celebrytę nakłoniła jego menedżerka. „Piasek” po wyjściu ze szpitala poświęcił swój czas na nagrywanie nowej płyty oraz regenerację sił przed pełnymi pracy miesiącami.

Czytaj także
Przeczytaj więcej