18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koniec kariery w TVP?

Andrzej Piasek Piaseczny "JE*IE PiS I KONFEDERACJĘ"

Emilia Waszczuk
08.01.2021  12:12
Andrzej Piaseczny "je*ie PiS", a TVP wywali go za to z pracy?
Andrzej Piaseczny "je*ie PiS", a TVP wywali go za to z pracy? Fot: VIPHOTO/East News

Gwiazda Andrzeja Piaska Piasecznego może zblednąć w TVP. Czemuż? Bo okazał się zdrajcą. Do sieci trafiły filmiki, na których OBRAŻA PIS: zaprasza do ich "je*ania"

Wielka przykrość może spotkać w najbliższym czasie Andrzeja Piasecznego. Piasek, który na śniadanie jada nowe życie, a najbardziej w świecie boi się budzików, skończył 50 lat. Wiecznie młody wokalista świętował ten fakt w iście młodzieżowym stylu. Był tort, alkohol, śpiewy, stadko znajomych, słowem - imprezka. Niestety zabawa (jak to wśród młodych często bywa) wymknęła się trochę spod kontroli, a teraz mogą pojawić się tego srogie konsekwencje.

Andrzej Piaseczny "je*ie PiS"

Na urodzinach pana Andrzeja Piaska Piasecznego pojawiła się na przykład Majka Jeżowska, która trochę pomyliła słowa własnej piosenki i wyszło jej "wszystkie narkotyki nasze są". Innym gościem był czołowy polski "szatanista" (tak tak, to specjalnie) - Nergal. Tak właściwie to w jego mieszkaniu przyjęcie się odbyło, nic więc dziwnego, że doszło tam do wydarzeń dla niektórych mocno obscenicznych...

Na Insta Stories Nergala pojawiły się krótkie filmiki z imprezy urodzinowej Piaska. I cóż możemy Wam powiedzieć? Goście poszli śladem Polaków, którzy w ostatnich miesiącach tłumnie protestowali na ulicach i skandowali jedno z najpopularniejszych ostatnio w kraju haseł, a mianowicie... JE*AĆ PIS.

J***ć biedę. I bezrobocie. J***ć PiS i Konfederację - krzyczeli.

Piasek wyleci z TVP za obrazę PiS?

Krzyczał też Andrzej Piasek Piaseczny, który pracuje w TVP - jest jurorem "The Voice of Poland". Problem w tym, że jeśli nie zgadzasz się z obecną władzą, w Telewizji Polskiej raczej nie ma dla Ciebie miejsca. Początek roku 2021 może więc okazać się końcem kariery w TVP, z którą Piasek związany jest przecież od bardzo dawna. Kto jeszcze pamięta jego rolę Kacpra w "Złotopolskich"?

Czytaj także
Przeczytaj więcej