18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gwiazdor dostał nową szansę

PIASEK NIE BĘDZIE BEZROBOTNY PO ODEJŚCIU Z TVP. Dostał nową fuchę

23.07.2021  14:56
Piasek ma nową fuchę. Po rozstaniu z TVP będzie mu się żyło lepiej?
Piasek ma nową fuchę. Po rozstaniu z TVP będzie mu się żyło lepiej? Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Nowe życie na śniadanie dostał właśnie Andrzej Piasek Piaseczny i już wiemy, że nie boi się nakruszyć szczęściem. Gwiazdor po rozstaniu z TVP może liczyć na jeszcze lepszą posadkę w kultowym show.

Andrzej "Piasek" Piaseczny nawoływał swego czasu do "je*ania PiS i Konfederacji", w dodatku ogłosił publicznie, że jest gejem. Jak wiadomo, praca w TVP wymaga miłości do partii rządzącej i ukrywania odmiennej orientacji lub tego, że popiera się społeczność LGBT. Przez walkę o równość pracę w Telewizji Polskiej straciła między innymi Barbara Kurdej-Szatan, a przez tęczową flagę telewizja rządowa zwolniła ostatnio wieloletniego pracownika, wydawcę "Pytania na Śniadanie".

Piasek do TVP zdecydowanie nie pasował, nastąpiło więc pożegnanie. Artysta nie miał jednak zbyt wiele czasu na zamartwianie się, co dalej i czy wyżyje tylko ze sprzedawania muzyki i koncertów. Już dostał nową, cieplutką i dochodową posadkę.

Andrzej "Piasek" Piaseczny dostał super fuchę

Miejsca w Telewizji Polskiej dla Piasecznego nie ma, jest w Polsacie. Tam trwają właśnie przygotowania do 12. edycji kultowego show "Taniec z gwiazdami". Piasek tańczyć jednak nie zamierza - będzie oceniał występy artystów i tancerzy.

Andrzej od lat jest wielkim fanem "Tańca z Gwiazdami" i zawsze uwielbiał oglądać zmagania kolegów na parkiecie. Kiedy dostał propozycję zasiadania w jury, nie wahał się ani chwili

- powiedział "Pomponikowi" anonimowy informator.

Tym samym Andrzej Piaseczny zostanie nowym jurorem w programie, a zmagania o złotą kulę oceniać będzie wraz z Iwoną Pawlović, Michałem Malitowskim i Andrzejem Grabowskim. Nową edycję "Tańca z Gwiazdami" poprowadzą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a wraz z nimi Izabela Janachowska.

Czytaj także
Przeczytaj więcej