18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra wiadomość

Gwiazdor TVN walczy z ciężką chorobą. "Nie dam rady tego robić"

05.07.2021  18:43
Gwiazdor TVN walczy z depresją
Gwiazdor TVN walczy z depresją Fot: Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News

Niedzielny odcinek programu "Uwaga! Kulisy sławy" został poświęcony Andrzejowi Polanowi. Kucharz odpowiedzialny za kącik kulinarny "Dzień Dobry TVN" wyznał, że od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami.

Widzowie "Dzień Dobry TVN" kojarzą Andrzeja Polana jako pogodnego, doświadczonego kucharza, słynącego z wielu zabawnych anegdot. To on w kąciku kulinarnym programu śniadaniowego dzieli się pasją, przepisami oraz miłością do jedzenia.

Andrzej Polan choruje na depresję

Najnowszy odcinek "Uwaga! Kulisy sławy" został poświęcony życiu Andrzeja Polana. Wbrew pozorom gwiazdor TVN nie jest pełnym życia optymistą, a osobą, która przeżywa osobisty dramat.

Rok przed wybuchem pandemii Andrzej Polan stał się właścicielem dwóch lokali gastronomicznych, jednak wprowadzony przez rząd lockdown zrujnował większość jego planów. Jak przyznaje, niepewna sytuacja oraz nawarstwiające się kłopoty sprawiły, że zachorował na depresję

Pandemia zabiła mnie. Zupełnie nie wstydzę się tego, że chodzę na regularne spotkania i leczę się u psychiatry. Moja głowa już inaczej by tego nie pociągnęła. A jakby nie pociągnęła, to nie byłoby mnie na tym świecie. To, że się uśmiecham, jak jestem na nagraniach, to jak was spotkałem… cieszyłem się, ale przy tym, ile siedzi we mnie bólu wewnątrz, to tylko ja wiem. Wiedzą to jeszcze moi ludzie, bo potrafię się do nich rozpłakać i powiedzieć: Ja już więcej nie dam rady tego robić - ujawnia Polan.

Polan przyznał, że pragnie pracować, żyć i być. Jak dodaje, jednym z jego marzeń jest także zamieszkanie w małym domku z ogrodem. Niestety, niepewna sytuacja pandemiczna wskazuje na to, że z realizacją marzeń będzie musiał jeszcze trochę poczekać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej