18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostatni tweet. Koniec. Smutek

Andrzej Strejlau odchodzi, pożegnał się z kibicami

Wojciech Kozicki
02.06.2022  16:13
Andrzej Strejlau i pożegnanie z kibicami. Koniec legendy
Andrzej Strejlau i pożegnanie z kibicami. Koniec legendy Fot: Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Andrzej Strejlau przekazał swoim fanom i kibicom smutną wiadomość – to już koniec, odchodzi. To był jego ostatni post na Twitterze i więcej nie zobaczymy go w mediach społecznościowych. Oznajmił, że jego „misja się zakończyła”. Legenda powoli zamyka swoje kolejne działalności, zbliża się ostateczny koniec kariery Mistrza.

Smutna wiadomość dla fanów piłki nożnej. Andrzej Strejlau pożegnał się z kibicami i opublikował ostatni post na Twitterze. Były selekcjoner reprezentacji Polski nie będzie już dzielił się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. W wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” zapowiedział, że musi w ogóle odpocząć od życia w sieci.

Andrzej Strejlau znika z internetu. Pożegnanie i smutek

Andrzej Strejlau powoli całkowicie kończy swoją karierę. Przypominamy, przez lata był cenionym komentatorem piłkarskim pracującym w Canal+, Polsacie Sport i Eurosporcie. W 2019 roku przeniósł się do TVP Sport, a po Euro 2020 pożegnał się z komentowaniem meczów piłkarskich.

Miałem niezwykłą przyjemność przekazywać swoje przemyślenia sympatykom Twittera nie tylko o futbolu. Najważniejsze zawsze były jednak problemy, a nie personalia! Dziś źegnając się, źyczę kibicom Reprezentacji miłych wzruszeń podczas Ligi Narodów i Mistrzostw Świata w Katarze – pożegnał się Andrzej Strejlau na Twitterze.

logo Tu się dzieje