18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żegnaj mięsko

Andrzej Wrona zostanie weganinem. Jego roślinożerna żona triumfuje

29.10.2019  21:33
Andrzej Wrona zostanie weganinem. Jego roślinożerna żona triumfuje
Andrzej Wrona zostanie weganinem. Jego roślinożerna żona triumfuje Fot: Instagram/@w_kracze

Andrzej Wrona podjął zdumiewającą decyzję. Siatkarz postanowił wprowadzić drastyczne zmiany w swojej diecie i... przestać jeść mięso. Jego żona jest zachwycona.

Andrzej Wrona dopiero co został mężem Zofii Zborowskiej, a już w jego życiu pojawia się kolejna rewolucja. Siatkarz, który w mediach społecznościowych swojej ukochanej przedstawiany był dotąd jako najprawdziwszy mięsożerca... przechodzi na weganizm!

Zofia Zborowska od lat jest orędowniczką wszelkich diet, które są ekologiczne, bezmięsne i zdrowe. Propaguje również taki styl życia. To, że ukochany był do tej pory mięsożerny, musiało być dla niej ciężkie. 

Andrzej Wrona zostanie weganinem

Na szczęście Andrzej Wrona nie należy do grona osób, które niczego w życiu nie robią, "bo nie". Postanowił spróbować zmienić swoją dietę o 180 stopni. Eliminuje mięso i produkty odzwierzęce ze swojego codziennego jadłospisu. Poza trybem życia jego żony, wpływ na tę decyzję miał film, który wstrząsnął siatkarzem.

Obejrzałem "The Game Changers" na Netfliksie i "trochę" mnie zamurowało. Postanowiłem spróbować. Pierwszy cel - 3 tygodnie VEGAN. Potem robię badania krwi i porównuje wyniki. Nie będzie lekko także trzymajcie kciuki. Zobaczymy czy z takiego miłośnika mięsa jak ja można zrobić veganina. Będę Was informował o postępach. PS. Żona zachwycona

- napisał na swoim Instagramie.

Jak się okazało, fani mają podobne zdanie do Zofii Zborowskiej, ponieważ w komentarzach pojawiły się zdania, że to najlepszy możliwy pomysł i wiele osób napisało, że trzyma za sportowca kciuki.

Mamy nadzieję, że przez te trzy tygodnie spróbuje rzeczy bardzo niszowych i odkrywczych, ale i klasycznych - takich, jakie poleca np. Anna Lewandowska.