18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Problemy aktorki

Aneta Zając wygrała z uzależnieniem. Niewielu o tym wiedziało

03.03.2020  15:45
Aneta Zając wygrała z uzależnieniem. Niewielu o tym wiedziało
Aneta Zając wygrała z uzależnieniem. Niewielu o tym wiedziało Fot: VIPHOTO/East News

Aneta Zając parę lat temu była na szczycie swojej kariery. Aktorka nieco wycofała się z show-biznesu i poświęciła wychowaniu dzieci. Mało kto wiedział, że w tym czasie walczyła również z uzależnieniem.

Aneta Zając rozpoczęła swoją karierę od jednej z głównych ról w serialu telewizji Polsat pt. "Pierwsza miłość". Z czasem w jej życiu prywatnym przestało się układać perfekcyjnie. Rozstała się z ojcem swoich dzieci - Mikołajem Krawczykiem, którego poznała również we wspomnianym serialu.

Aneta Zając walczyła z uzależnieniem

Aktorka cieszyła się dużą sympatią widzów, którzy ubolewali nad jej nagłym zniknięciem. Mało kto wiedział, że w tym czasie artystka walczyła nie tylko z szarą codziennością, ale również z poważnym uzależnieniem. Ostatecznie udało się jej wygrać z nałogiem.

Aneta Zając uzależniona była od nikotyny. Dzień bez papierosa był dla niej niewyobrażalny. 

Dziś mijają trzy lata od kiedy pożegnałam się z papierosami i jestem sobie za to wdzięczna

- napisała ostatnio na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że trudno sobie wyobrazić tę delikatną kobietę, która odpala papierosa od papierosa. Życzymy wytrwałości w dalszym życiu z dala od nałogu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej