18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powinna zejść na ziemię?

Rubik przyczepiła się do rakiety. Krytykuje Muska

Wojciech Kozicki
01.06.2020  17:39
Anja Rubik krytykuje start rakiety - powinna zejść na ziemię?
Anja Rubik krytykuje start rakiety - powinna zejść na ziemię? Fot: Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Elon Musk, firma SpaceX i NASA odniosły ogromny sukces, ponieważ w sobotę udał się start rakiety Falcon 9. Oglądający transmisję na żywo i nagrania wideo ujrzeli jak statek Dragon leci na orbitę. Anja Rubik twierdzi jednak, że to dramat i porażka.

Anja Rubik to polska modelka zawzięcie walcząca o edukację seksualną i ekologię. Jak sama przyznaje, wykorzystuje fakt, że zrobiła karierę w modelingu, by wprowadzać realne zmiany. Tym razem ostro zaatakowała Elona Muska.

Start rakiety Falcon 9 kontra Anja Rubik

Sobotni start rakiety Falcon 9 i podróż na Międzynarodową Stację Kosmiczną, współfinansowane przez miliardera Elona Muska, zostały skrytykowane przez Rubik. Modelka na Instagramie napisała, że zmarnowano miliardy dolarów, by zadowolić ego Muska. Jej zdaniem, te pieniądze powinny być wydane na ekologię i ochronę przyrody.

Miliardy dolarów, by zadowolić ego. Podczas gdy nasza planeta i my walczymy! Ciągły brak pieniędzy na ochronę przyrody, na nowe bardziej ekologiczne rozwiązania, na ocalenie gatunków na naszej planecie! Ale hej! spędźmy miliardy w kosmosie, by szukać planu "b", bo spieprzyliśmy naszą planetę - napisała Rubik na Instagramie.

Czy Anja Rubik wie kim był Stephen Hawking? Być może nie, więc zachęcamy zapoznać się z jego teoriami, dlaczego ludzkość musi opuścić ziemię. Polecamy modelce zejść na Ziemię i pozdrawiamy.

Anja Rubik kontra Elon Musk
Anja Rubik kontra Elon Musk Fot: Instagram