Boskie ciało?

Komasa kręcił Rubik nago! Ostre sceny z kobietą

Wojciech Kozicki
13.01.2020  20:29
Naga Anja Rubik u Komasy - granaty na wierzchu
Naga Anja Rubik u Komasy - granaty na wierzchu Fot: YouTube

Jan Komasa ma szansę na międzynarodowy sukces, bo film „Boże ciało” otrzymał nominację do Oscara. Tymczasem media przypomniały przy okazji inne dzieło tego reżysera. Stworzył przecież teledysk, w którym Anja Rubik pokazała się nago.

Co ma wspólnego Jan Komasa z Anją Rubik? Zaprezentowała przed nim swoje boskie ciało. Internet nie zapomina, szczególnie, gdy w grę wchodzą nagie piersi gwiazd. Jan Komasa, zanim stworzył „Boże ciało”, wyreżyserował również teledysk do piosenki swojej siostry Mery Komasy „Lost me”. Główną rolę zagrała seksowna modelka Anja Rubik, a raczej jej goły biust.

Anja Rubik w teledysku jest sobą, a więc modelką, która chodzi po wybiegu na pokazie mody. Po zaprezentowania sukienki, zrzuca okrycie i prezentuje wszystkim swoje nagie piersi. W finale dochodzi do zbliżenia z nagą kobietą i zostają odbezpieczone granaty. Czy to już soft porno?

Rubik rozbieranego wideo się nie wstydzi. Gdy tylko Komasa dostał nominację do Oscara, pogratulowała mu sukcesu na Instragamie i przypomniała, że pracowali razem na planie „Lost me”.

Mery Komsa i naga Anja Rubik - teledysk do "Lost me"

Przeczytaj więcej
Komentarze