18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cyc i błyskawica

Rubik nago wspiera kobiety

Wojciech Kozicki
23.11.2020  16:34
Anja Rubik znowu nago. Jej nagie piersi pomogą kobietom?
Anja Rubik znowu nago. Jej nagie piersi pomogą kobietom? Fot: Piotr Molecki/East News

Anja Rubik nago jest jak niedzielny schabowy – każdy zna, każdy widział 100 razy, ale chętnie znów spróbuje. Tym razem słynna modelka zaprezentowała się na okładce Vogue’a w negliżu, by wesprzeć Strajk Kobiet.

Anja Rubik to nie tylko modelka, ale też aktywistka. Brała się już za edukację seksualną Polaków, próbowała nagimi piersiami chronić oceany, a teraz pokazała się nago, by pokazać siłę kobiet. Okładka Vogue’a z Anją Rubik wzbudziła ogromne emocje. Grudniowy numer sprzeda się jak świeże bułeczki?

Anja Rubik nago na okładce Vogue’a - gorący grudzień

Anja Rubik tym razem nie poszła na całość i „strategiczne miejsca” zasłoniła czerwoną płachtą. Na jej policzku zwraca uwagę czerwona błyskawica oznaczająca Strajk Kobiet.

Filip Niedenthal, redaktor naczelny "Vogue Polska", na oficjalnym profilu magazynu na Facebooku napisał, że numer świąteczny został poświęcony sile kobiet, bo „to, co dotyczy Polek, dotyczy i polskiego „Vogue’a”

W komentarzach pod postem rozpętał się huragan komentarzy. Fani Vogue’a i Rubik są wniebowzięci. Niektórzy sądzą, że to najlepsza okładka w historii czasopisma.

Przeczytaj więcej
Komentarze