18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesne

Anna Dymna na skraju załamania. Straci swój dom?

30.06.2022  12:46
Anna Dymna straci lokum?
Anna Dymna straci lokum? Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Anna Dymna kojarzy nam się z osobą, która całe życie poświęciła pracy na rzecz drugich. Niestety, w okresie jesieni życia ma poważne problemy, które niejednego by złamały. Chodzi o ukochane miejsce na ziemi artystki - jej dom.

Anna Dymna zajmuje się działalnością charytatywną od wielu lat. Uwielbiana, polska aktorka miała marzenie, by otworzyć w Polsce pierwszy dom spokojnej starości dla osób z zespołem Downa. Niestety, może tego planu może nie zrealizować, brakuje jej bowiem sił.

Anna Dymna od lat dzierżawi ziemię w Lubiatowie, gdzie udało jej się otworzyć ośrodek dla niepełnosprawnych. Trwające długie godziny rozmowy z rodzicami dzieci niepełnosprawnych dały jej do myślenia. Z czasem artystka postanowiła otworzyć dom spokojnej starości dla osób o specjalnych potrzebach.

Anna Dymna wyprowadzi się z ukochanego domu?!

Sama jednak ma wielki problem za swoim własnym lokum. Nie wiadomo, jak długo aktorka pozostanie w miejscu tak dla niej ważnymSłynna gwiazda liczyła, że wraz z ukochanym spokojną emeryturę spędzą w swoim domu w malowniczej Rząsce pod Krakowem. Ostatnio pojawiły się pewne problemy, które skłoniły jej męża do rozmyślań na temat wyprowadzki. Gwiazda na razie nie chce nawet o tym słyszeć...

"Posadziliśmy wspaniałe, magiczne leszczyny. Zresztą wszystkie nasze drzewa są szczególne - mają swoją historię i imiona. Jarzębina to Anka, jarząb mączny, Krzysztof - nosi imię męża, a czerwona leszczyna Michał - syna. Daglezja Oleńka jest prezentem od Oli Maurer z Piwnicy pod Baranami. Przepiękny krzew Mojżesza podarowała mi pewna była alkoholiczka" - wylicza w "Dobrym Tygodniu" Anna Dymna, zachwycona swoim lokum, które kupiła po zgarnięciu gaży za występ w polskim serialu "Wiedźmin".

Mąż pani Anny Dymnej ma jednak z wiekiem coraz większe problemy ze zdrowiem i potrzebuje pomocy specjalistów. Z tej przyczyny chciałby mieszkać bliżej szpitali. Mężczyzna marzy o tym, by zamieszkać w centrum Krakowa.

Żona, na razie, nie chce słyszeć o przeprowadzce. Owszem, może zamieszkać w mieście na czas zimy, bo gdy popada śnieg, do ich domu w Rząsce nie zawsze można dojechać. Ma z tym kłopot także ich syn

- zdradza tygodnikowi osoba z otoczenia aktorki. 

Myślicie, że ta sytuacja zaowocuje niechcianą przeprowadzką, albo co gorsza... Rozwodem?! Takie zmiany w wieku emerytalnym nigdy nie są dla człowieka proste

Czytaj także