18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już chce ratować innych

Gwiazda TVN ma koronawirusa!

Wojciech Kozicki
26.10.2020  13:31
Anna Kalczyńska z TVN ma koronawirusa. Już chce pomóc innym chorym
Anna Kalczyńska z TVN ma koronawirusa. Już chce pomóc innym chorym Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Kalczyńska jest zakażona koronawirusem. Piękna dziennikarka i prezenterka „Dzień Dobry TVN” potwierdziła, że ma COVID-19. Jak się czuje i jaki jest jej stan zdrowia?

Koronawirus w Polsce nie ma litości dla nikogo, atakuje zarówno polityków jak i gwiazdy oraz celebrytów. Zachorowali nawet Andrzej Duda i Michał Milowicz! Potwierdzono, że z SARS-CoV-2 musi zmierzyć się również Anna Kalczyńska z „Dzień Dobry TVN”.

Anna z Kalczyńska z TVN ma COVID-19

Kalczyńska miała prowadzić w weekend galę French Touch wraz z Marcinem Prokopem, ale niespodziewanie zastąpiła ją Paulina Krupińska. Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, co mogło skłonić dziennikarkę do rezygnacji z tak prestiżowej fuchy. Niestety, mieli rację...

Anna Kalczyńska w końcu przerwała milczenie. Ujawniła prawdę o swoim zdrowiu na Instagramie.

No, mnie też jest bardzo przykro, naprawdę. Niestety, względy bezpieczeństwa sanitarnego. Miałam kontakt z osobą zakażoną koronawirusem i ze względów bezpieczeństwa jestem w izolacji – napisała Anna Kalczyńska na Instagramie.

Jak donosi portal Plejada, okazało się, że gwiazda TVN jednak jest zakażona koronawirusem. Na InstaStories zaapelowała do Polaków, by na siebie uważali. Zadeklarowała również, że jako przyszły ozdrowieniec zamierza przekazać swoje osocze chorym.

Mam i ja. Będzie więcej osocza – poinformowała Kalczyńska na Instagramie.

Przeczytaj więcej
Komentarze