Dlatego nie kocha dzieci męża

Anna Korcz znów przegina? "Cudze dziecko jest TWOREM NIE Z NAS"

25.09.2019  17:46
Anna Korcz znów przegina? "Cudze dziecko jest TWOREM NIE Z NAS"
Anna Korcz znów przegina? "Cudze dziecko jest TWOREM NIE Z NAS" Fot: TRICOLORS/East News

Anna Korcz wróciła ostatnio do publicznej świadomości zabójczym stwierdzeniem, że nie da się pokochać cudzego dziecka i dlatego ona nie kocha dzieci swojego męża. Teraz dalej brnie w to publicznie. 

Anna Korcz jakiś czas temu zasłynęła wyznaniem, że nie kocha dzieci swojego męża ponieważ... nie można kochać pociech niepowiązanych z nami biologicznie. Jej stwierdzenie oburzyło wiele osób.

Anna Korcz ostro o niebiologicznych dzieciach

Zastępczy rodzice, macochy i ojczymowie, którzy kochają dzieci z nimi nie spokrewnione, dosłownie rzucili się na Korcz. Aktorka najwyraźniej nie wyciągnęła lekcji z tej reakcji, ponieważ dalej uparcie brnie w to, co powiedziała.

Powiedziałam tak, jak wydaje mi się, że jest. Bardzo trudno pokochać jest dzieci partnera/partnerki. Matki wiedzą, jaka to jest miłość do swojego dziecka, że jest to miłość atawistyczna. Cudze dziecko, brzydko brzmi "cudze", jest tworem nie z nas, w związku z czym atawizm zaprzecza takiej rodzicielskiej miłości. Rozumiem, że kobiety i mężczyźni adoptują dzieci, bo nie mogą mieć swoich lub swoje, przepraszam, stracili i wtedy zaczynają je kochać i może tak jest

- tłumaczyła się Korcz, tym razem w Dzień Dobry TVN.

Poza tym dodała, że nie zamierza w żaden sposób zastępować pasierbom matki.

Nigdy w życiu nie będę próbowała odgrywać roli mamy synów mojego partnera. Jestem z boku (...) nie kochamy się, ale lubimy. Ja też jestem z patchworkowej rodziny, więc wiem, jak to było z moimi ojczymami, jest to bardzo trudne  - zakończyła Anna Korcz.

Przypominamy, że aktorka ma trójkę dzieci - dwie dorosłe córki z pierwszego małżeństwa oraz syna ze związku z Pawłem Pigoniem. Oprócz tego jest macochą jego dzieci - one muszą się zaprawdę czuć "świetnie", kiedy w taki sposób wypowiada się ona publicznie.

Przeczytaj więcej
Komentarze