18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko widać

Anna Lewandowska będzie miała syna?! Nie ma wątpliwości

21.01.2020  14:37
Anna Lewandowska będzie miała syna?! Nie ma wątpliwości
Anna Lewandowska będzie miała syna?! Nie ma wątpliwości Fot: Piotr Molecki/East News

Anna Lewandowska zostanie szczęśliwą mamusią Roberta Juniora? Internauci nie mają wątpliwości jeśli chodzi o to, jakiej płci będzie dziecko trenerki. 

Anna Lewandowska ma już córeczkę Klarę, którą w chorobie smaruje gęsim smalcem. Zdecydowanie trenerka i jej ukochany Robert Lewandowski ucieszyliby się, gdyby tym razem na świat przyszedł ich męski potomek.

Jak się okazuje, ciężarna Anna Lewandowska może liczyć na fanów, którzy potrafią przewidzieć płeć jej dziecka bez użycia najnowszych zdobyczy naukowych. 

Anna Lewandowska urodzi syna?!

Na ostatnim zdjęciu na swoim Instagramie, Lewandowska zaprezentowała ciążowy brzuszek. To z niego obserwujący wywnioskowali, że sportsmenka z całą pewnością jest w ciąży z chłopcem.

Fani kierują się głównie przesądami. Po pierwsze podobnież kształt jej brzucha wskazuje na to, że urodzi syna, a po drugie dziewczynka "odbiera mamie urodę" w czasie ciąży, zaś Lewandowska kwitnie. To wystarczy, by nie mieć wątpliwości. 

Będzie syn jak nic!

- wyrokują w komentarzach ludzie.

Już za kilka miesięcy przekonamy się, czy te wróżby miały jakikolwiek sens. 

logo Tu się dzieje