18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cenna lekcja dla wszystkich mam

Anna Lewandowska chwali się brzuchem po ciąży i zdradza sekrety

25.05.2020  16:16
Anna Lewandowska chwali się brzuchem po ciąży i zdradza sekrety
Anna Lewandowska chwali się brzuchem po ciąży i zdradza sekrety Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Żona Roberta Lewandowskiego kilka tygodni temu urodziła drugą córkę, a teraz postanowiła pochwalić się swoją poporodową figurą, która naprawdę robi wrażenie.

Anna Lewandowska podzieliła się również sekretem dotyczącym dobrej figury niedługo po porodzie. Trenerka wyjaśniła bowiem, że ważne jest kontynuowanie ćwiczeń nawet w trakcie ciąży. Oczywiście, nie można się przemęczać i wykonywać zbyt trudnych zadań - w końcu nie chcemy uszkodzić w żaden sposób berbecia w brzuchu. Zachowanie formy pozwoli jednak na szybszy i mniej bolesny powrót do "normalności".

Anna Lewandowska chwali się brzuchem po porodzie

Trenerka wreszcie zdecydowała się pokazać fankom, jak wygląda jej ciało po drugiej ciąży. Specjalnie zamieściła też zdjęcia, kiedy była w 8. miesiącu pierwszej ciąży, rok po urodzeniu Klary, a także w 9. miesiącu ciąży z Laurą. Według relacji, poród odbył się szybko i sprawnie, a dziewczynka urodziła się 6 maja cała i zdrowa. Zaraz po wyjściu ze szpitala Anna opublikowała pierwsze zdjęcia Laury na Instagramie i sama pokazała się fankom.

Na zdjęcia brzucha Anny Lewandowskiej po drugiej ciąży trzeba było jednak trochę poczekać. Po narodzinach Klary, sportsmenka pochwaliła się rewelacyjnym ciałem niespełna tydzień po porodzie. Jej płaski brzuch stał się wówczas przedmiotem medialnej dyskusji i tysięcy komentarzy social-mediowych wojowników.

Część komentatorów zarzucała bowiem Lewandowskiej, że lansuje niezdrową modę na szybki powrót do formy i wpędzanie młodych matek w kompleksy. Cóż, tym razem Anna Lewandowska postanowiła po prostu pomóc innym w osiągnięciu takiego samego sukcesu.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta, ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda - pisze Lewandowska.

Efekt jej ćwiczeń i diety zobaczycie na zdjęciach poniżej:

Przeczytaj więcej
Komentarze