18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robert będzie dumny?

Lewa nominowana do Biologicznej Bzdury Roku za okład ze SMALCA

20.01.2020  12:41
Lewa nominowana do Biologicznej Bzdury Roku za okład ze SMALCA
Lewa nominowana do Biologicznej Bzdury Roku za okład ze SMALCA Fot: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Anna Lewandowska znowu zrobiła w sieci furorę! Tym razem niepozorny sposób na przeziębienie nakręcił prawdziwą karuzelę śmiechu. 

Anna Lewandowska lubi czasem pobudzić internautów do dyskusji. Latem podawała "zabójcze" przepisy na pomidorki z cebulką i wodę z cytryną, a w sezonie chłodniejszym pokazuje "genialne" sposoby na przeziębienie.

Trenerka na InstaStorie przyznała, że stosuje okłady z gęsiego smalcu u swojej córeczki, Klary. Informacja była zabawna również dlatego, że Lewa zastosowała niepoprawną odmianę i napisała: "smalca" zamiast "smalcu". 

Anna Lewandowska i wady "smalca"

Dodatkowo, wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy taka recepta na chorobę ma faktycznie sens. Jak się okazuje - niezbyt. 

Kochani, dzisiaj zalała mnie fala pytań o skuteczność gęsiego smalcu na kaszel i przeziębienie w związku z wpisem @annalewandowskahpba @babybyann. Skąd w ogóle pomysł? Oczywiście to jedna z magicznych metod stosowanych w medycynie ludowej. Jego działanie pozostaje tylko w sferze marzeń, magii i domysłów. Jednak nie ma dowodów naukowych, które potwierdzają te właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować jako metody leczenia 

- wytłumaczył na Instagramie dr Łukasz Durajski.

Jednocześnie Ania została natychmiast nominowana do internetowej nagrody "Biologicznej Bzdury Roku 2020", którą przyznaje profil to.tylko.teoria. 

Tym samym Anna Lewandowska zalicza już drugą wpadkę, która dotyczy smalcu. W 2017 roku trenerka twierdziła, że produkt ten jest źródłem... białka. Chyba bezpieczniej trzymać się pomidorków, cebuli i ziemniaków. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej