18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kuriozum

Lewandowska podaje przepis na wodę. Przebiła pomidorki z cebulką?

20.10.2019  18:59
Lewandowska podaje przepis na wodę. Przebiła pomidorki z cebulką?
Lewandowska podaje przepis na wodę. Przebiła pomidorki z cebulką? Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER

Anna Lewandowska na poważnie wzięła się za "gotowanie". Przepisy, które podaje na swoim Instagramie sprawiają, że cała Polska łapie się za głowę. 

Anna Lewandowska od lat jest influencerką, trenerką i coachem Polek. Teraz jednak przedsiębiorcza żona piłkarza wzięła się za dziedzinę, z którą chyba nie radzi sobie najlepiej. Chodzi o... gotowanie.

Anna Lewandowska podaje przepis na wodę

Jakiś czas temu na Instagramie Lewej pojawił się przepis na pomidorki z cebulką. To nie żart. Trenerka naprawdę krok po kroku wytłumaczyła, jak przygotować to "danie". Jej obserwujący byli w ciężkim szoku, a w internecie zawrzało. Na tym jednak nie koniec.

Teraz Anna Lewandowska podzieliła się z fanami przepisem na... wodę. Nie, to znowu nie jest żart, chociaż sami ledwie w to wierzymy. Lewandowska przestawiła konkretnie recepturę na "wodę moijto". Oto on.

Składniki:

  • Woda
  • Sok z limonki
  • Mięta, świeże liście

Przygotowanie:

  • Wodę połącz z miętą i limonką

Czy Wasze życie się teraz zmieniło? 

My mamy kilka sugestii dla pani Ani, na kolejne "rewolucyjne" połączenia. Czekamy na przepisy na: kawę z mlekiem, herbatę z cukrem, ogórki (świeże!) ze śmietaną, ziemniaki z wody i obierane pomarańcze. 

Nie możemy się doczekać kolejnych inspiracji.