18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kwitnie w ciąży

Lewandowska pokazała duży ciążowy brzuch w bikini. To ciąża diploidalna?

30.12.2019  17:03
Lewandowska pokazała duży ciążowy brzuch w bikini. To ciąża diploidalna?
Lewandowska pokazała duży ciążowy brzuch w bikini. To ciąża diploidalna? Fot: Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w drugiej ciąży zdecydowanie kwitnie. Prawdopodobnie dlatego żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na publikację bardzo odważnego zdjęcia, które zrodziło wiele domysłów. 

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, o czym świat poinformował Robert Lewandowski podczas jednego ze swoich sportowych występów. Kobieta wyraźnie kwitnie w stanie uznawanym za błogosławiony i ma też dużo odwagi.

Anna Lewandowska jest w ciąży diploidalnej? 

Dlaczego odwagi? Otóż dlatego, że będąca w 5. miesiącu ciąży i na co dzień wybitnie dbająca o formę Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, na którym wyeksponowała całkiem duży już brzuszek. 

Fanki były zachwycone, ale ich uwadze nie umknął naprawdę spory brzuch Anny.

A ja myślałam ze tylko ja mam już duży brzuszek jak na ten miesiąc

- napisała jedna z internautek. 

Aaaa Lewa ma większy brzuch niż ja

- ucieszyła się inna fanka.

Tak pokaźny brzuszek w tym miesiącu może oznaczać, że Anna spodziewa się bliźniąt. Ciąża bliźniacza fachowo zwana jest ciążą diploidalną. Para nigdzie nie sugeruje, że tym razem urodzi im się dwójka pociech, ale nie można wykluczyć tej możliwości.

Czasami narodzenie bliźniąt jest zaskoczeniem również dla rodziców. Jesteśmy przekonaniu, że Robert byłby zachwycony takim obrotem sprawy. Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i siły. O tym, że będzie o siebie dbać jesteśmy przekonani.

Przeczytaj więcej
Komentarze