18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Modest Amaro wymięka

Kunszt kulinarny Lewandowskiej. Uczy, jak przyrządzić... padniecie

10.10.2019  20:55
Kunszt kulinarny Lewandowskiej. Uczy, jak przyrządzić... padniecie
Kunszt kulinarny Lewandowskiej. Uczy, jak przyrządzić... padniecie Fot: Instagram/Anna Lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego - Anna zwana Lewą, uczy fanów gotować. Na Instagramie dodała przepis, którym "rozwaliła system". Tak skomplikowanej receptury nikt się tu nie spodziewał.

Anna Lewandowska uczy Polaków jak żyć. Mają ćwiczyć, być fit i fancy, i jeść potrawy z jej fantastycznych przepisów.

Nie raz już krytykowano Lewą za zbyt wymyślne porady, czy zalecenia niedostępne dla szarego Kowalskiego ze względu na chudość portfela. Teraz pani Ania znów ma kłopoty wizerunkowe, ale nie przez wybujałą wyobraźnię i oderwanie od rzeczywistości. Dziś ludzie zwyczajnie się z niej... śmieją.

Gessler i Amaro wymiękną

Cóż złego zrobiła pani Lewandowska? Postanowiła po raz kolejny nauczyć fanów, jak się gotuje. Zaproponowała im wyjątkowo skomplikowany przepis na... pomidorki z cebulką.

Jeśli chcecie być jak Ania, przygotujcie się na kuchenną masakrę. Pot będzie lał się z czoła, nerwy mogą zepsuć gotowanie. Ale nie martwcie się, jeśli postąpicie zgodnie z zaleceniami trenerki, na pewno wam się uda. A oto przepis:

Pomidorki z cebulką Ani Lewandowskiej

Składniki:

  • Pomidor
  • Cebula
  • Sól, pieprz czarny, zioła prowansalskie.

Przygotowanie:

  • Pomidory pokrój w ósemki. Cebulę drobno posiekaj. Wszystkie składniki wymieszaj.
Pomidory z cebulą Anny Lewandowskiej

Uff, to było trudne. My ledwo daliśmy radę, a wy już ogarnęliście, jak się kroi warzywa, a później je miesza? Jak by nie było, naszym skromnym zdaniem, pani Ania powinna zgłosić się do kolejnej edycji Master Chefa. 

Przeczytaj więcej
Komentarze