18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny gol w meczu o szczęście

Lewandowska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Wojciech Kozicki
06.05.2020  11:39
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski szczęśliwi - poród i drugie dziecko
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski szczęśliwi - poród i drugie dziecko Fot: Instagram/rl9

Koronawirus, kryzys gospodarczy, wybory prezydenckie… seria nieszczęść, dramatów i chaosu niczym tsunami gehenny przetacza się przez Polskę. Ale w mroku pojawia się światełko radości i dobra wiadomość. Anna Lewandowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

To już pewne, Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Robert Lewandowski na Instagramie potwierdził radosną nowinę i opublikował zdjęcie z noworodkiem. Jakiej płci jest jego pociecha i jak ma na imię?

Anna Lewandowska w ciąży - wreszcie urodziła!

Odkąd wyszło na jaw, że Lewy „strzelił gola” cała Polska zastanawiała się, czy mała Klara będzie miała siostrę czy brata. Robert Lewandowski przyznał się kiedyś, że marzył o synku.

Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz – mówił Lewandowski, gdy urodziła się Klara.

Dziecko Lewandowskich – jaka płeć i jakie imię?

Tym razem jego marzenie o małym piłkarzu znów się nie spełniło, ale i tak jest szczęśliwy. Urodziła mu się druga córka. Ma na imię Laura.

Kiedy poród Rozenek?

Seria emocjonujących porodów celebrytów trwa. Teraz czekamy aż urodzą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan!

logo Tu się dzieje