Szkoda jej Wam?

Anna Lewandowska w jesiennej depresji. Pozuje ze smutną miną

05.11.2019  12:08
Anna Lewandowska w jesiennej depresji. Pozuje ze smutną miną
Anna Lewandowska w jesiennej depresji. Pozuje ze smutną miną Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Anna Lewandowska pozuje na Instagramie, pokazując prawdziwą twarz. Czyżby to reakcja internautów na jej "genialne" przepisy tak zdołowała trenerkę? 

Anna Lewandowska dwukrotnie w krótkim odstępie czasu zabłysnęła w sieci "genialnymi" przepisami. W jednym zdradziła internautom, jak przyrządzić pomidorki z cebulką, a w drugim skupiła się na wodzie z miętą i cytryną. 

Oczywiście, fani oburzyli się na podawanie takich banałów jako sposobu na zdrową i smaczną dietę. Być może to był gwóźdź do trumny jesiennej depresji trenerki i influencerki.

Anna Lewandowska w jesiennej depresji na Instagramie

Anna Lewandowska nie może narzekać na swoje życie. Ma kochającego męża, śliczną córeczkę, a do tego liczne sukcesy zawodowe. Niemniej, w najnowszym poście na Instagramie zapewnia swoje fanki, że jej również zdarzają się wszelkiej maści "gorsze dni".

Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. (...) tak jak wszyscy, jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie

- przekonuje pod fotografią Anna Lewandowska.

Dalej oczywiście już nieco mocniej skupia się na metodach coachingowych.

Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. (...) Co nas nie zabije, to nas wzmocni. (...) Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne, by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą 

- napisała influencerka.

Wygląda to troszeczkę tak, jakby Ania chciała zbliżyć się do obserwujących ją "zwykłych Polek". Cel najwyraźniej został osiągnięty, bowiem pod zdjęciem posypały się wyrazy współczucia i życzenia szybkiej poprawy humoru. 

Przeczytaj więcej
Komentarze