18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fotka, że mucha nie siada

Anna Mucha pokazała piersi Jezusowi. Gorące zdjęcie!

Wojciech Kozicki
04.05.2020  19:29
Anna Mucha znowu nago na Instagramie - piersiami toruje sobie drogę do sławy?
Anna Mucha znowu nago na Instagramie - piersiami toruje sobie drogę do sławy? Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Polacy siedzą w domach w obawie przed koronawirusem, a jak widać na Instagramie, celebrytki na wolności oddychają pełną piersią. Aktorka Anna Mucha w mediach społecznościowych pokazała się w plenerze bez stanika. Co ma z tym wspólnego Chrystus?

Anna Mucha nago… to marzenie niejednego mężczyzny w Polsce. Jeśli zgubiliście stary numer Playboya, a chcecie odświeżyć sobie „wspomnienia”, warto śledzić Instagrama Muchy. Właśnie opublikowała na nim zdjęcie bez stanika.

Wielu z was pewnie łka z rozpaczy, ale musicie obejść się smakiem. Była oblubienica Kuby Wojewódzkiego stanęła tyłem do obiektywu i widać tylko jej seksowne rozgogolone plecy.

Zderzaki na drodze

Nie mogło oczywiście obyć się bez kontrowersji. Mucha obnażyła się przy figurce Chrysta na środku drogi. Okolica wydaje się opuszczona, więc nie rozkojarzyła żadnego kierowcy.

Anna Mucha nago na Instagramie. Aktorka znana z roli Magdy Chodakowskiej w serialu "M jak miłość" pozuje topless na środku jezdni. Na dodatek rozebrała się przed figurką ukrzyżowanego Chrystusa. To kolejne prowokacyjne zdjęcie aktorki w ostatnim czasie. Niedawno fani mieli okazję zobaczyć stare zdjęcie z wakacji, na którym Anna Mucha bez stanika kąpie się w basenie. – pisze Radio ZET.

Przeczytaj więcej
Komentarze