18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internet huczy od plotek

Mucha i Wojewódzki wrócili do siebie?! Jest komentarz

21.10.2019  11:27
Mucha i Wojewódzki wrócili do siebie?! Jest komentarz
Mucha i Wojewódzki wrócili do siebie?! Jest komentarz Fot: LUKASZ OSTALSKI/REPORTER

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli swego czasu bardzo znaną w show-biznesie parą. Ich drogi się rozeszły, ale wiele wskazuje na to, że jednak znów są razem.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą zgraną i nawet kiedy się rozstali, pozostawali ze sobą w dobrych kontaktach. Rozdzieliły ich prawdopodobnie zupełnie inne potrzeby życiowe. Anna Mucha została żoną i matką, a król TVN wciąż świetnie się bawił, zmieniając kobiety i udając nastolatka.

Na początku tego roku, Mucha rozstała się z ojcem swoich dzieci - Marcelem Sorą. To jeszcze nie wywołało plotek. Jednakże jedno zdjęcie na profilu w mediach społecznościowych - stało się początkiem gorących pogłosek o powrocie do siebie kultowej pary.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są razem?

Na fotografii widzimy Wojewódzkiego, wielki samochód i wystające przez szybę damskie nogi. Dziennikarz opatrzył je komentarzem: "Moje dwie wielkie namiętności #jeepwrangler oraz ta druga...". Czujni fani stwierdzili, że te piękne nóżki należą z całą pewnością do... Anny Muchy!

Wiele osób pisało, że pół Polski trzyma kciuki za powrót do siebie tej pary. Co ciekawe, główna zainteresowana - Anna Mucha - wypowiedziała się na temat jej kontaktów z dawną miłością w taki sposób, że na pewno nie ostudziła plotek. Wręcz przeciwnie!

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuję siebie taką, jaka jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna, muszę być mięciutka! Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się zadawał ze starszymi?

– powiedziała z szelmowskim uśmiechem aktorka.

Myślicie, że faktycznie z tej mąki będzie jeszcze chleb?

Przeczytaj więcej
Komentarze