Upadek gwiazdy

Mucha miała wypadek. Nie może chodzić?

Wojciech Kozicki
15.10.2020  09:04
Anna Mucha miała wypadek. Upadek gwiazdy, daleko tak nie zajdzie
Anna Mucha miała wypadek. Upadek gwiazdy, daleko tak nie zajdzie Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Anna Mucha miała wypadek! Na Instagramie pokazała zdjęcie, z którego wynika, że nie może chodzić o własnych siłach i musi poruszać się O KULACH. Co takiego wywinęła gwiazda „M jak Miłość” i jak się czuje?

Anna Mucha i dramatyczny wypadek! Aktorka z serialu „M jak Miłość” ujawniła na Instagramie szokujące zdjęcie - jej stopa jest zabandażowana i najwyraźniej jest to bardzo poważny uraz. Gwiazda zmuszona jest poruszać się o kulach. Co stało się pięknej aktorce znanej z takich produkcji jak „Chłopaki nie płaczą”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Lista Schindlera”, „Usta Usta”, "W rytmie serca” i „Prosto w serce”? Zdjęcie na Instagramie mówi wszystko...

Anna Mucha po wypadku

Na Instastory Anny Muchy pojawił się materiał, z którego wynika, że piękna 40-latka najprawdopodobniej miała wypadek na deskorolce. „Narzędzie zbrodni” widoczne jest na jednym z opublikowanych przez aktorkę zdjęć.

Gdyby kózka...  – skomentowała Mucha na Instagramie.

Przypomnijmy, że Anna Mucha w 2021 roku pojawi się w produkcji Koniec świata, czyli kogel-mogel 4. Fani zapewne bardziej czekają na jej występ w filmie, niż na sam film. Mamy nadzieję, że gwiazda szybko wróci do zdrowia i będziemy mogli zobaczyć ją w pełni zdrową na ekranie. Życzymy powrotu do formy!

 

Czytaj także