18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dacie wiarę?

Anna Mucha opowiada, gdzie współżyła. Jeszcze się tym chwali!

12.01.2021  12:50
Anna Mucha o seksie w miejscach publicznych
Anna Mucha o seksie w miejscach publicznych Fot: VIPHOTO/East News

Anna Mucha zawsze była jedną z bardziej wyzwolonych polskich aktorek. Tym razem gwiazda pochwaliła się tym, w jakich oryginalnych miejscach zdarzało się jej oddawać przyjemności seksualnej. Można odnieść wrażenie, że jest z tego dumna.

Anna Mucha nie uważa seksu za temat tabu. Przeciwnie, aktorka wyraźnie nie ma problemu ze wspominaniem sytuacji, które można uznać za wyjątkowo intymne. To dobrze - w naszym kraju warto pokazywać obywatelom, że współżycie to jedna z najbardziej naturalnych dla człowieka rzeczy i że niemalże wszyscy jej potrzebujemy.

Anna Mucha o seksie w miejscach publicznych

Seks poza domem od lat budzi uzasadnione kontrowersje, ale prawie każdy, kto go spróbował - jest zdania, że ożywia współżycie między długoletnimi partnerami i dodaje przyjemnego dreszczyku emocji całej sprawie. W gronie osób, które są jego zwolennikami, znajduje się również Anna Mucha.

Lubię seks w nietypowych miejscach. Na szczęście żadna stewardessa nas nie nakryła. Chociaż, z drugiej strony, kiedy Doda powiedziała, że lubi się bzykać w kiblu, pomyślałam sobie, że coś mnie ominęło

– żartowała lata temu aktorka. Co więcej, Anna Mucha doradzała nawet, w jakich okolicznościach najlepiej oddać się współżyciu w powietrznych przestworzach. Ma kilka rad dla osób zainteresowanych taką aktywnością.

W podróży najlepszy jest seks. Koniecznie wybierajcie długie dystanse. Chociaż klasy ekonomicznej w samolotach Air France nie polecam

- mówiła.

Takie zachowania, jak seks w miejscu publicznym z punktu widzenia seksuologii mają nawet swoją nazwę. Osoby, które lubią oddawać się miłości poza domem, uprawiają tzn. dogging. Specjaliści podkreślają, że nie jest to oczywiście żadna dewiacja seksualna.

Pary decydują się na seks w miejscu publicznym z różnych powodów. Przeważnie chodzi o potrzebę urozmaicenia swojego życia seksualnego, o dodanie pikanterii związkowi, w którym zrobiło się nudno

– mówiła dla Super Expressu psycholog i seksuolog Katarzyna Kucewicz. nam specjalistka.

Pozostaje nam pozazdrościć dreszczyku emocji obecnego w relacjach aktorki i innych równie odważnych osób.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze