18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czesia z Klanu na ostro

Powierza Nago. Te piersi wręcz krzyczą "WOW, musisz nas zobaczyć"

21.02.2021  16:55
Anna Powierza nago. Playboy i rozbierana sesja sprzed lat
Anna Powierza nago. Playboy i rozbierana sesja sprzed lat Fot: TRICOLORS/East NewsTRICOLORS/East News

Anna Powierza to Czesia z serialu „Klan”, ale też aktorka, która nie boi się pokazać nago i ma na koncie odważne sceny seksu w filmach. Pewna fotografka na Instagramie przypomniała jej dawne nagie zdjęcie z Playboya. Internet chodzi wam dzisiaj wolniej? To dlatego, że wszyscy oglądają rozebraną Powierzę i serwery nie wytrzymują!

Anna Powierza nago? Tak i to bardzo! Ta piękna polska aktorka kiedyś pokazała swoje rozbierane zdjęcia w magazynie Playboy. Tytuł zniknął z rynku, ale Polakom w pamięci i sercach pozostały nagie zdjęcia polskich gwiazd. Jedną z nich była właśnie „Czesia z Klanu”!

Naga Anna Powierza. Seksowna Czesia z Klanu

Nagie piersi Anny Powierzy postanowiła przypomnieć na Instagramie Marlena Bielińska, czyli uznana fotografka, która na koncie sesje z takimi gwiazdami jak Kate Winslet i Adriana Lima. Czy jednak trzeba je przypominać? Sądzimy, że fajni aktorki wciąż nie mogą ich zapomnieć.

Nagie zdjęcie Powierzy z Playboya sprzed lat wywołało szał na Instagramie. Posypały się pozytywne komentarze, internauci wręcz biją pokłony przed rozebraną Powierzą. Prawdopodobnie niejedna religijna osoba stwierdziła po zobaczeniu tej fotki, że doznała objawienia i ukazał jej się kawałek nieba.

Jeśli ta rozbierana sesja aktorki z Klanu to dla was mało, możecie zobaczyć w sieci jak "Czesia z Klanu" gotuje obnażoną pupą wodę w jeziorze. A jeśli interesują was sceny seksu polskich w filmach, polecamy produkcję „Złoto dezerterów”, gdzie naga Powierza poszła na całość ze znanym polskim aktorem w stodole. Jej piersi zagrały tam pierwszoplanową rolę. Naszym zdaniem, każda powinna dostać oscara!

Anna Powierza NAGO. Playboy i rozbierana sesja sprzed lat
Anna Powierza NAGO. Playboy i rozbierana sesja sprzed lat Fot: Instagram/stareoness
Czytaj także