Łzy, łzy, łzy...

Przybylska i wzruszające nagranie ze szpitala

Wojciech Kozicki
28.12.2020  17:49
Anna Przybylska i wzruszające nagranie ze szpitala
Anna Przybylska i wzruszające nagranie ze szpitala Fot: TRICOLORS/East News

Gdyby Anna Przybylska żyła, 26 grudnia obchodziłaby swoje 42. urodziny. Z tej okazji siostra aktorki Agnieszka Kubera w mediach społecznościowych opublikowała nieznane dotąd nagranie ze szpitala. Jest wyjątkowo wzruszające.

Lata mijają, a Polacy wciąż tęsknią za Anną Przybylską jakby odeszła wczoraj. Jej siostra Agnieszka Kubera, z okazji urodzin zmarłej aktorki, postanowiła zrobić fanom Ani wzruszającą niespodziankę. Na Instagramie pokazała nagranie wideo z Anną Przybylską sprzed kilkunastu lat.

Przybylska i nieznane nagranie wideo sprzed lat

Na nieznanym dotąd wideo widać Anną Przybylską, która w szpitalu trzyma na rękach swojego siostrzeńca Miłosza. Okazuje się, że było to pierwsze spotkanie aktorki z synem jej siostry. Jako kamerzysta znakomicie sprawdził się  partner Ani Jarosław Bieniuk.

Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto Jarosław Bieniuk - napisała siostra Przybylskiej na Instagramie.

Fani Przybylskiej są wzruszeni do łez i piszą w komentarzach, że nie mogą przestać w kółko oglądać krótkiego materiału wideo. 

Czytaj także