18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uzasadniona rozpacz

Dramat chorej na raka gwiazdy TVN. Przez pandemię przechodzi piekło

29.04.2020  21:19
Dramat chorej na raka gwiazdy TVN. Przez pandemię przechodzi piekło
Dramat chorej na raka gwiazdy TVN. Przez pandemię przechodzi piekło Fot: Instagram/annapuslecka

Anna Puślecka, znana z pracy w TVN, przeżywa dramat. Chora na raka była dziennikarka nie może przyjąć leku ratującego życie. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Anna Puślecka stałą się jakiś czas temu symbolem walki z nowotworem. Była dziennikarka TVN pokazuje Polakom, jak ważne jest to, by nie poddawać się po usłyszeniu najgorszej diagnozy. Niestety, nawet tak dzielna kobieta nie daje sobie rady z tym, co przyniosła jej pandemia koronawirusa.

Anna Puślecka z TVN jest załamana

Zaraza sparaliżowała służbę zdrowia. Każdy, kogo w ostatnim czasie rozbolał ząb lub złapał przeziębienie, wie, że dostanie się do medyka graniczy z cudem. Co więc mają powiedzieć osoby, których choroby są klasyfikowane jako śmiertelne?

Była dziennikarka dowiedziała się, że przez panującą pandemię zostanie pozbawiona szansy na przyjęcie leku, który ratuje jej życie. Dała upust swojej rozpaczy w sieci. 

PA-RA-NO-JA!!! Co miesiąc muszę robić badania krwi i EKG, bo biorę silne leki antynowotworowe. Muszę i chcę monitorować moją chorobę. Dotychczas, od 8 miesięcy, nie było żadnego problemu. Teraz - odmówiono mi PŁATNYCH badań, PŁATNYCH ZAZNACZAM, bo uwaga - laboratoria mają dużo pracy i takie są wytyczne ministerstwa i sanepidu. To ja mam "zejść" na nowotwór w trybie pilnym przez "domniemany koronawirus" ??? W związku powyższym jutro nie będę mogła wziąć leku ratującego mi życie (pisownia oryginalna - przyp. red.)

- napisała Anna Puślecka na Facebooku. 

Po chwili była dziennikarka TVN zaktualizowała swój post.

TA CHOROBA NAUCZYŁA MNIE, ŻE DUŻA DOZA PEWNOŚCI SIEBIE, ASERTYWNOśCI I - NIESTETY - CHAMSTWA, MOGĄ ZDZIAŁAĆ CUDA I MOŻNA DOPIĄĆ SWEGO. Choć nie tego rodzice uczyli... Udało się! Po ponad półgodzinnej "szopce" w Enel Med, którą odwaliłam i awanturze, krzykach i ciśnieniowaniu obsługi - udało się. Badania zrobiłam. Ale czy tak ma wyglądać teraz rzeczywistość??? (pisownia oryginalna - przyp. red.)

- poinformowała. 

Pozostaje pytanie, czy inne osoby chore na nowotwór również będą miały siłę na taką heroiczną walkę z systemem? Tego im życzymy. O siebie warto walczyć do samego końca. 

Przeczytaj więcej
Komentarze