18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za widok!

Gorąca Samusionek zaświeciła łonem. Morsuje na sucho

23.01.2021  11:47
Anna Samusionek kusi nagim łonem
Anna Samusionek kusi nagim łonem Fot: TRICOLORS/East News

Anna Samusionek dostrzegła zalety jakże popularnego ostatnio morsowania. Rozgrzana aktorka wybiegła na podwórko w króciutkim ręczniku, zapominając o założeniu majtek. Jej roznegliżowane ciało oczarowało Internautów.

Morsowanie przyciąga coraz większe grono celebrytów, którzy chwalą się swoimi dokonaniami w Internecie. Wśród znanych pasjonatek mroźnych kąpieli znajdują się między innymi Joanna Moro, Anna Popek, Edyta Herbuś i Monika Miller. Niedawno dużą popularność zdobyło morsowanie na sucho, czyli kąpiele w śniegu.

Anna Samusionek morsuje bez majtek

Biorąc przykład z koleżanek po fachu, Anna Samusionek także postanowiła skorzystać ze śnieżnych kąpieli. Razem z koleżanką wskoczyła do ogrodu, by tam natrzeć swoje ciało śniegiem.

Podczas hasania po ośnieżonym podwórzu, w pewnym momencie krótki ręcznik celebrytki niefortunnie się ułożył, ujawniając jej nagie łono. Samusionek nie przejęła się tym faktem i wrzuciła nagranie ze śnieżnych zabaw do sieci.

Dostrzeżenie jej nagiego ciała wymaga wprawnego oka, jednak Internauci nie potrzebowali wiele czasu. Gorące nagranie podbiło Instagram.