18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zachęca, by ją klikać!

Samusionek znowu bez majtek! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
26.01.2021  18:38
Anna Samusionek znowu bez majtek. Namawia, by oglądać ją nago w internecie
Anna Samusionek znowu bez majtek. Namawia, by oglądać ją nago w internecie Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News/

Anna Samusionek nago? Aktorka sama zachęca, by oglądać jej rozbierane sceny. Ostatnio morsowała bez majtek i sprawiła, że zima nagle zamieniła się erotyczne tropikalne lato. Piękna aktorka postanowiło wytłumaczyć się z nagiej wpadki. Znów pokazała się bez bielizny i zachęca fanów, by oglądali jej filmy, gdzie zaprezentowała swoje wdzięki.

Anna Samusionek na Instagramie sprawiła, że to najgorętsza zima od lat. Jej morsowanie bez majtek w mediach społecznościowych rozpaliło Polaków do czerwoności! Okazuje się, ze seksowna aktorka nie ma sobie nic do zarzucenia i złożyła intrygujące wyjaśnienia. Zaapelowała, by nie pauzować wideo z morsowania, a po prostu obejrzeć jej sceny nago w filmach.

Morsowanie i Samusionek. Naga prawda o aktorce?

Morsowanie to bez wątpienia nowa moda i trend w 2021 roku. Anna Samusionek być może spopularyzuje morsowanie nago, a przynajmniej bez majtek. Ona sama nie przejmuje się tym, że nie miała na sobie bielizny i opublikowała kolejne wideo w samym ręczniku i czapce.

Cześć kochani, jak widzicie znów jestem w ręczniku i zapewne bez majtek – zaczęła Samusionek i w tym momencie internet zapłonął.

Anna Samusionek tym razem nie pokazała się jednak w pełni rozebrana, a jedynie opublikowała post, w którym opisała swoje odczucia bo aferze z brakiem bielizny podczas baraszkowania w białym puchu. Przyznała, że jest zaskoczona popularnością swojego filmiku i podziękowała wszystkim, którzy go wypromowali (dziękujemy, polecamy się na przyszłość).

Aktorka z "Na Wspólnej" na Instagramie napisała, że oglądała filmik kilkukrotnie z przyjaciółmi i nie zauważyła niczego niestosowanego. Jej zdaniem, „to kwestia wzroku”. Zwróciła uwagę, że „niech się wstydzi ten, kto widzi”.

Zamiast mozolnego pauzowania tej nanosekundy w kiepskiej rozdzielczości, polecam wielbicielom mojego ciała kilka polskich filmów i produkcji telewizyjnych (poszukajcie sami), gdzie można mnie zobaczyć w całej okazałości i lepszej jakości – Samusionek zaapelowała do fanów, by oglądali jej występy nago w filmach, które można wyszukać w internecie.

No to myszki w dłoń i do dzieła! Fani Anny Samusionek będą mieli dzisiaj pełne ręce roboty…

Anna Samusionek morsuje bez majtek i... zachęca, by oglądać ją NAGO [WIDEO]

logo Tu się dzieje