18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to jej wina?

Aktorka w EKSTREMALNIE KRYTYCZNYM STANIE. Przerażający wpadek

09.08.2022  14:08
Anne Heche w stanie krytycznym po wypadku samochodowym
Anne Heche w stanie krytycznym po wypadku samochodowym Fot: 0000064/Reporter

Znana amerykańska aktorka uległa poważnemu wypadkowi. Anne Heche jest w stanie krytycznym. Ma rozległe obrażenia, pozostaje w śpiączce.

Co się stało w piątek 5 sierpnia? Okoliczności i przyczyny wypadku badają, śledczy. Jak na razie wiadomo, że znana aktorka, 53-letnia Anne Heche jechała autem z zawrotną prędkością, po czym uderzyła w budynek mieszkalny.

Do dramatu doszło na jednej z ulic w Los Angeles. Jak podają amerykańskie media. Heche najpierw uderzyła mini cooperem w garaż. Mieszkańcy próbowali ją zatrzymać, uciekła jednak z miejsca wypadku. Zaledwie chwilę później z impetem roztrzaskała swoje auto o dom.

Anne Heche w stanie krytycznym po wypadku

W wyniku uderzenia doszło do pożaru. Ogień objął samochód aktorki i budynek, w który uderzyła. Na miejscu pracowało ponad 50 strażaków, sytuacja była bardzo poważna.

Jeszcze w weekend informowano, że stan Anne Heche jest stabilny. Teraz z Los Angeles napływają wieści, że to nie prawda. Kobieta jest w stanie krytycznym, zagrażającym życiu. Ma rozległe oparzenia i uszkodzone płuca, pozostaje w śpiączce.

Ma poważny uraz płuc, który wymaga wentylacji mechanicznej. Anne ma oparzenia wymagające interwencji chirurgicznej. Jest w śpiączce, nie odzyskała przytomności

- przekazał rzecznik aktorki.

Anne Heche spowodowała wypadek po alkoholu?

Amerykańskie media donoszą, że Anne Heche w momencie wypadku była pod wpływem alkoholu. Prawdopodobnie policja zechce postawić jej zarzuty, ze względu na ekstremalnie krytyczny stan, nie jest jednak możliwe przesłuchanie kobiety.

W dniu wypadku premierę miał odcinek podcastu internetowego, w którym Heche opowiadała m.in. o piciu alkoholu. Nagranie zostało usunięte z sieci. Nie wiadomo dokładnie, kiedy rozmowa była nagrywana.

Anne Heche to znana amerykańska aktorka. Widzowie znają ją m.in. z takich filmów jak "Donnie Brasco", "Wybór Gracie" czy "Godzina Prawdy". Głośno było o niej także przed kilkoma laty ze względu na związek z inną amerykańską gwiazdą, prezenterką i showmanką Ellen Degeneres.

logo Tu się dzieje