18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała matka syna...

Mama broni Antka Królikowskiego. Życzy mu miłości

Wojciech Kozicki
11.05.2022  16:22
Mama broni Antka Królikowskiego. Gwiazda "Klanu" życzy mu miłości na Instagramie
Mama broni Antka Królikowskiego. Gwiazda "Klanu" życzy mu miłości na Instagramie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Antek Królikowski usunął się w cień po ostatnich aferach i skandalach. Wydaje się, że jako aktor i celebryta jest już skończony i samotny. A jednak, jest osoba, która wspiera go i broni. Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów stanęła murem za swym synem.

Antek Królikowski przegrał wszystko. Najpierw porzucił ciężarną Joannę Opozdę z chorym dzieckiem, a później założył federację MMA, próbując zorganizować walkę sobowtórów Putina i prezydenta Ukrainy. Wydaje się, że to jego koniec i nie zagra już nawet w reklamie środków przeczyszczających. Ale jego matka Małgorzata Ostrowska-Królikowska stoi za nim murem. W mediach społecznościowych podzieliła się refleksją na temat miłości i zakochania.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska broni Antka Królikowskiego

Aktorka z serialu „Klan” na Instagramie wyjaśniła fanom jaka jest różnica między zakochaniem, odurzeniem i pokochaniem. Internauci natychmiast odnieśli się do burzliwego życia uczuciowego Antka Królikowskiego.

Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie. Miałam wtedy 20 lat i po raz pierwszy się zakochałam. Nie traktujmy na równi zakochania się w kimś i pokochania kogoś… Zakochanie to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru. ZAkochanie. Pokochanie – napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Czyli synalek się zakochuje, a nie kocha – zauważyła jedna z obserwatorek. Aktorka zdecydowanie odpowiedziała.

Życzę pani miłości. Synowi też – napisała gwiazda „Klanu”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska  już kilka miesięcy temu, gdy Antek porzucił świeżo poślubioną ciężarną żonę, zawzięcie go broniła. Z okazji urodzin na Instagramie życzyła mu, aby "żył pięknie i budował dobro", a nawet zbudował rodzinę.

Czytaj także