18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka miłość

Antek Królikowski chwali się nową partnerką

12.08.2022  22:22
Antoni Królikowski z nową kobietą
Antoni Królikowski z nową kobietą Fot: VIPHOTO/East News

Antoni Królikowski rozstał się z żoną Joanną Opozdą i od razu wpadł w ramiona innej kobiety. Od niedawna nie ukrywa swojego nowego szczęścia i w mediach społecznościowych chwali się partnerką.

Antoni Królikowski mocno podpadł wszystkim Polakom. Po narodzinach swojego pierworodnego syna Vincenta - opuścił żonę i matkę tego dziecka dla innej kobiety. Długo ukrywał swój związek, ale w końcu postanowił pochwalić się nim światu.

Teraz wiadomo już, że mężczyzna jest z nową partnerką szczęśliwy i chce, żeby świat o tym wiedział. Kobiecie najwyraźniej nie przeszkadza jego rodzinna przeszłość. Zapewne cieszy się, że teraz Antek jest już cały dla niej.

Antoni Królikowski chwali się nową partnerką

W ostatnim czasie aktor pierwszy raz pochwalił się zdjęciami na Instagramie, na których oznaczył swoją nową partnerkę. Kobieta według ustaleń reporterów ma pracować w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Po skandalu z Antkiem w tle szybko usunęła z sieci swoje profile. Teraz najwyraźniej wraca do życia.

Najwyraźniej po ostatniej kłótni z Joanną Opozdą Antek uznał, że nie warto dłużej robić tajemnicy, z kim jest związany, i oficjalnie oznaczył profil swojej ukochanej na zdjęciach z wakacji. Na Instastories gwiazdora pojawiła się relacja udostępniona z konta Izabeli, ukazująca pokaz fajerwerków widziany z tarasu ich pokoju hotelowego. Była to jedynie migawka z ich życia.

Na ten moment Antoni Królikowski nie zdecydował się na wstawienie zdjęcia, na którym widać jego nową dziewczynę. Ciekawscy internauci mogą przejść do konta Izy, ale jest ono prywatne, więc niczego poza zdjęciem profilowym nie zobaczą. 

Czy ten milowy krok to zapowiedź tego, że wkrótce będą żyli długo i szczęśliwie?