18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące wieści

KRÓLIKOWSKI TRAFIŁ DO SZPITALA. "Telefon Antka przestał odpowiadać"

12.04.2022  10:45
Antoni Królikowski ma problemy zdrowotne
Antoni Królikowski ma problemy zdrowotne Fot: PIOTR ZAJAC/REPORTER

Antek Królikowski zgłosił się na izbę przyjęć w jednym z warszawskich szpitali. Według informacji podawanych przez dziennikarzy 33-latek spędził noc w placówce medycznej. Czyżby ostatnia afera odbiła się na zdrowiu aktora?

Ostatnie tygodnie Antoniego Królikowskiego są wyjątkowo trudne. Najpierw 33-latek został ostro skrytykowany za niespodziewane zerwanie z ciężarną Joanną Opozdą. Gdy sprawa ucichła postanowił skompromitować się po raz drugi.

Aktor ogłosił zorganizowanie gali MMA, na której walką wieczoru miało być starcie sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Tego było już za wiele... Na 33-latka spadła lawina hejtu, której absolutnie się nie spodziewał.

Artysta wkrótce przeprosił za swoją prowokację i ogłosił wycofanie się z show biznesu. Jak dodał, powodem zniknięcia z mediów są m.in. problemy zdrowotne. Teraz okazuje się, że aktor nie kłamał.

Antoni Królikowski w szpitalu

"Super Express" poinformował, że Antoni Królikowski wybrał się do szpitala, gdzie spędził ostatnią noc. Jak donoszą dziennikarze, 33-latek prawdopodobnie trafił na oddział kardiologiczny lub oddział chorób wewnętrznych.

Nie wiadomo jeszcze, czy aktor przechodzi badania, czy czeka go zabieg lub operacja. Telefon Antka przestał natomiast odpowiadać – donosi "Super Express".

Aktor zniknął też z mediów społecznościowych. Na profilach Królikowskiego nie pojawiają się nowe treści, a zawartość jego konta mogą przeglądać jedynie "followersi".