18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serce się ściska

Antek Królikowski wspomina tatę. Wzruszający wpis w dniu urodzin

01.04.2020  16:29
Antek Królikowski wspomina tatę. Wzruszający wpis w dniu urodzin
Antek Królikowski wspomina tatę. Wzruszający wpis w dniu urodzin Fot: Instagram/antek.krolikowski

Antek Królikowski wspomina swojego zmarłego ojca na Instagramie. Paweł Królikowski skończyłby dziś 59 lat. Ten post sprawi, że ściśnie się Wam serce. 

Antek Królikowski po raz kolejny wspomina swojego zmarłego tatę na Instagramie. Słynący z oryginalnego poczucia humoru młody aktor tym razem postawił na pełną powagę. To bardzo wzruszające. 

Antek Królikowski wspomina tatę na Instagramie

Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie neurologicznej. Jego rodzina stara się trzymać razem, by jak najlepiej przejść przez okres żałoby. Nie umniejsza to jednak ich bólu i poczucia straty. Świadczy o tym chociażby aktualny post Antka.

Najstarszy syn zmarłego w dniu jego urodzin, wspomina tatę. Podpis: "kiedyś było jakoś fajniej", skłania do przemyśleń nawet osoby najtwardsze. 

Wielu komentujących zauważyło uderzające podobieństwo Antka i jego młodego taty. Nam pozostaje współczuć całej rodzinie Królikowskich. Tylko czas może zagoić rany, które pojawiają się po śmierci najbliższej osoby.