18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wojna szybko się nie skończy

Rozwód Królikowskiego i Opozdy będzie trwał dłużej, niż ich małżeństwo

04.08.2022  10:38
Ta wojna szybko się nie skończy
Ta wojna szybko się nie skończy Fot: VIPHOTO/East News

Małżeństwo Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy przetrwało tylko pół roku. Prawniczka zajmująca się rozwodami zdradza - rozchodzić się będą dużo dłużej.

Małżeństwo Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy może być świetnym przykładem na to, z jakich powodów pary nie powinny stawać na ślubnym kobiercu. Aktorzy spotykali się ze sobą przez pewien czas, jednak związek się rozpadł. Chwilę później, niespodziewanie ogłosili, że znów są razem i w dodatku biorą ślub. Przed ołtarzem, w kościele, spotkali się 7 sierpnia 2021 roku. Powinni więc świętować właśnie pierwszą rocznicę ślubu.

Zamiast świętowania mogą stawiać żałobne świeczki za zmarnowane miesiące życia. Czemu się pobrali? Zdaje się, że głównym powodem była ciąża Joanny Opozdy. Ślub zorganizowano naprędce, a już siedem miesięcy później kobieta urodziła. Jej synek Vincent nie był wcześniakiem.

Nieudane małżeństwo Opozdy i Królikowskiego

Problem w tym, że Antoni Królikowski nigdy nie był ponoć (jak donoszą anonimowi informatorzy) pewien miłości do wybranki. Co więcej, już kilka miesięcy po ślubie, gdy Joanna była w ciąży, zaczął ją zdradzać. W końcu, na kilka dni przed przyjściem na świat ich dziecka, aktor porzucił żonę dla innej!

Historia to smutna i dość żenująca. A to dlatego, że kolejne miesiące jeszcze niedawno zakochani, a dziś nienawidzący się gwiazdorzy, wykorzystali na okładanie się łajnem i serię oskarżeń, między innymi o niepłacenie alimentów czy utrudnianie dostępu do dziecka. Oboje mają przy tym nadzieję, że sąd szybko (najpóźniej jesienią) wyznaczy im datę rozwodu i sfinalizują go na jednej rozprawie.

I tu pojawia się nowy problem. Okazuje się, że rozwód może trwać dłużej, niż ze sobą byli. Ba! Już za chwilę rozchodzić się będą dłużej, niż wytrzymali ze sobą po ślubie. Ich małżeństwo trwało ledwie pół roku, od pół roku prowadzą wojnę. A teraz jeszcze pojawiają się kolejne problemy, tym razem już niezależne od nich.

Królikowski i Opozda długo poczekają na rozwód

Antoni Królikowski i Joanna Opozda mieszkają w Warszawie, tu też starają się o rozwód. Niestety, jak zdradza w rozmowie z "Faktem" mecenas Agnieszka Dąbrowska-Szymańska, na termin rozprawy czekać mogą jednak długie miesiące, jeśli nie lata! Obłożenie warszawskich sądów jest tak wielkie, że wszystko się drastycznie przeciąga.

Po pierwsze - jest znacznie więcej spraw rozwodowych, jest ich więcej, nawet o 100 proc. niż przed pandemią, co moim zdaniem jest efektem popandemicznym. Po drugie - pandemia na początku poblokowała wiele spraw, bo dopiero jakiś czas potem wdrożono rozprawy zdalne. Po trzecie - wydziały zajmujące się rozwodami w Warszawie przeżyły reorganizację. Po czwarte - niestety pracowników administracyjnych jest za mało

- wylicza prawniczka w rozmowie z tabloidem.

To wszystko sprawia, że pary chcące się rozwieść, muszą czekać na termin rozprawy coraz dłużej. Agnieszka Dąbrowska-Szymańska zdradziła, że jedna z jej klientek dostała datę rozwód dopiero na początku 2024 roku! Gehenna skłóconych i zmęczonych sobą par się przeciąga, przeciągnąć się może więc i wojna gwiazdorów. Joanna Opozda i Antoni Królikowski wniosek rozwodowy złożyli w sądzie już w maju i nadal czekają.