18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstyd

Królikowski kłamał? ŚCIGA GO KOMORNIK, WIADOMO, ILE JEST DŁUŻNY

22.07.2022  14:33
Antoni Królikowski ma komornika na karku
Antoni Królikowski ma komornika na karku Fot: Pawel Wodzyński/East News

Antoni Królikowski zarzekał się, że płaci alimenty na syna, ale to kłamstwo? Już wiadomo, ile jest winien małemu Vincentowi. Aktora ściga komornik.

Antoni Królikowski zapowiedział, że idzie do sądu i będzie walczył o syna. 5-miesięcznego Vincenta nie chce jednak na stałe, a jedynie doraźnie. Zamierza uzyskać zabezpieczenie odwiedzin swego pierworodnego potomka, by móc uczestniczyć w jego życiu. Uparcie utrzymuje bowiem, że jego jeszcze żona Joanna Opozda zawzięcie utrudnia mu wykonywanie rodzicielskich obowiązków.

Joanna Opozda sądem męża nie straszy, nasłała za to na niego komornika. 34-latka oznajmiła światu (oczywiście na Instagramie), że jej młodszy o rok były ukochany nie płaci alimentów i nie interesuje się dzieckiem. Zarzuciła mu między innymi, że gdy Vincent chorował, Antoni robił sobie wycieczki z nową ukochaną (tą samą, z którą zdradził żonę, gdy ta była jeszcze w ciąży).

Komornik ściga Królikowskiego

Szopka trwa dalej. Oburzony oskarżeniami o niepłacenie alimentów Królikowski pokazał na Instagramie wyciągi z konta, które miały być dowodem na to, że żona kłamie. Obserwującym w oczy szybko rzuciły się jednak daty - przelewy były mocno nieregularne.

Mąż i żona się kłócą, ich dziecko szczęśliwie nic jeszcze z tego nie rozumie, a sprawa żyje swym życiem na językach Polaków. Tymczasem portal Pudelek postanowił sprawdzić, które z małżonków mówi prawdę, a które mija się z faktami. Nie udało się tego oczywiście ustalić jednoznacznie, wiadomo już jednak, że Antoni Królikowski naprawdę ma komornika na karku i naprawdę zalega z opłacaniem alimentów.

Królikowski jest winny tysiące złotych

Pudelkowi udało się dotrzeć do pisma komornika, który prowadzi sprawę Królikowskiego. Z dokumentu wynika, że w lipcu udało się zająć z konta aktora kwotę... 285,23 zł. Do egzekucji wykonanej przez komornika Dawida Palecznego doszło 18 lipca. Niespełna 300 złotych nie jest to jednak całkowita kwota długu, a jedynie pieniądze, które udało się odzyskać.

Zgodnie z informacjami zawartymi w dokumencie, Antoni Królikowski jest winien swemu synowi Vincentowi, reprezentowanemu przez matkę Joannę Opozdę, kwotę 10 tysięcy 436 złotych i 69 groszy. Wszystko z tytułu niepłaconych alimentów.