18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne słowa!

Antoni Królikowski wbija szpilę Opoździe. Nie chciał tego ślubu?

06.09.2022  16:41
Antoni Królikowski nie chciał ślubu z Joanną Opozdą?!
Antoni Królikowski nie chciał ślubu z Joanną Opozdą?! Fot: Piotr Molecki/East News

Antoni Królikowski nie rozstał się z matką swojego dziecka z klasą. Para do dzisiaj drze ze sobą koty, a zirytowany aktor postanowił wbić szpilę byłej partnerce. Ten serial prędko się nie skończy?

Antoni Królikowski najpierw latem 2021 roku wziął z Joanną Opozdą ślub, by potem... Zostawić ją samą z ich nowo narodzonym synkiem. Jak wiadomo - karma wraca, więc nie ma co liczyć na to, że teraz u aktora będzie wszystko w jak najlepszym porządku.

Teraz dawna para toczy medialną walkę i wzajemnie oskarża się o to, kto kogo skrzywdził mocniej. Obecnie Antoni wytoczył ciężkie działa i zarzucił niemalże byłej żonie, że utrudnia mu kontakty z dzieckiem do tego stopnia, że... on sam boi się, że niektórzy członkowie jego rodu nie dożyją spotkania z Vincentem!

Antoni Królikowski nie chciał ślubu z Joanną Opozdą?!

"Skrzywdzony" mąż i ojciec postanowił więc wrócić do czasów, w których miał miejsce bajkowy ślub i utwierdzić swoich fanów w przekonaniu, że wcale tego wydarzenia nie chciał. To dla niego przykre wspomnienia.

Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście, cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło

- wyznaje Antek Królikowski w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego.

"Nigdy nie mieszkałem z Asią, tylko naprzeciwko. W tej chwili jestem w trakcie sprawy rozwodowej, nie róbmy większej komedii z mojego życia. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w takich okolicznościach, że ludzie zaglądają nam przez balkon i musimy się tłumaczyć ze wszystkiego. Niszczeni są nasi bliscy. To nie jest śmieszne. Wzięliśmy ślub, ale to nie wszystko było, jak być powinno. Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło na światło dzienne i zostało poddane publicznej debacie, bo cierpi rodzina moich bliskich i po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to uspokajać, bo Vincent to super mały, kochany człowiek i zasługuje, żeby wychowywać się w fajnym świecie" - komentował wiarołomny mąż.

Zawsze staram się być na 100 procent dla kogoś, z kim jestem. Jeśli kogoś kocham, wariuję dla tego kogoś. Zawsze tak miałem i mam tak teraz 

- wyznaje Antek Królikowski, mówiąc o kobiecie, dla której zostawił małżonkę.

Nowa partnerka powinna być z niego dumna?

logo Tu się dzieje