18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sars-cov-2 atakuje

Antonio Banderas ma koronawirusa! Fani przerażeni

10.08.2020  16:41
Antonio Banderas zakażony koronawirusem
Antonio Banderas zakażony koronawirusem Fot: Featureflash Photo Agency/Shutterstock

Słynny hiszpański aktor Antonio Banderas jest zakażony koronawirusem. Artysta poinformował o swoim stanie zdrowia.

El Mariachi pokona każdego łotra, to samo zrobi Zorro. Wiemy więc jedno - koronawirus SARS-COV-2 już za chwilę poniesie klęskę. Postanowił bowiem zaatakować prawdziwego twardziela, a z takimi zadzierać nie warto.

O zakażeniu patogenem poinformował słynny hiszpański aktor Antonio Banderas, któremu największą sławę przyniosła rola El Mariachi w filmie Desperado. Artysta ma dziś 60 lat, dokładnie, bo 10 sierpnia obchodzi urodziny. Niestety tym razem w zamknięciu.

Antonio Banderas chory

Aktor poinformował o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa w mediach społecznościowych. Od razu uspokoił fanów - przyznał, że jest bardzo zmęczony, ale jego stan jest dobry.

Czuję się stosunkowo dobrze, jestem tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle i jestem pewny, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe - napisał.

Fanów poinformował, że przebywa w kwarantannie, a czas izolacji zamierza poświęcić na wypoczynek, czytanie książek i snucie planów na przyszłość.

Przeczytaj więcej
Komentarze