18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani się modlą

Gwiazdor disco polo w szpitalu. Konieczna była POWAŻNA operacja

11.08.2021  14:44
Gwiazdor disco polo w szpitalu
Gwiazdor disco polo w szpitalu Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Arek Braxton jest niekwestionowanym gwiazdorem disco polo. Mężczyzna dopiero co przeszedł poważną operację w szpitalu, więc fani modlą się o jego jak najszybszy powrót do zdrowia. To, jak się okazało, było przez długi czas zaniedbywane.

Arek Braxton trafił do szpitala w bardzo poważnym stanie, a jego problemem okazały się długo ignorowane kłopoty zdrowotne. Gwiazdor disco polo musiał przejść poważną operację i teraz jest hospitalizowany do momentu, w którym nie poczuje się lepiej.

Arek Braxton może liczyć na wsparcie swoich fanów. Książę disco polo, znany z takich przebojów jak "Ona Niebezpieczna", "Baila", "Ile chcę" oraz "Wymarzyłem sobie to", wciąż otrzymuje wyrazy wsparcia. 50-latek na razie musi skupić się na odpoczynku, tym bardziej że poważna operacja, którą ma za sobą, to nie ostatni zabieg, jaki go czeka.

Gwiazdor disco polo trafił do szpitala

"Ostatnio skupiłem się na promocji mojego klipu do piosenki "Baila", rzuciłem się w wir koncertów i zapomniałem o swoim zdrowiu. Nie piłem zbyt dużej ilości wody w upały, mało jadłem" - przyznawał się do własnych błędów w rozmowie z mediami.

W rezultacie po występie złapał mnie ból nerek, duszności, wymioty. Karetka zabrała mnie do szpitala. Jestem już po jednym zabiegu, a jesienią znów idę pod nóż. Od dawna mam chore nerki, które po prostu zaniedbałem

- powiedział Arek Braxton w rozmowie z "Super Expressem".

Trzymamy kciuki, by z pomocą lekarzy kryzys zdrowotny minął jak najszybciej. Fani jeszcze trochę poczekają na kolejny koncert, ale z pewnością kiedy już się odbędzie, przywitają artystę z ogromnym entuzjazmem. 

Czytaj także