18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne

Gwiazdor stracił wzrok i słuch! Potworna choroba znanego aktora

10.08.2022  13:55
Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch
Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch Fot: Invision/Invision/East News

Znany gwiazdor hollywood Ashton Kutcher zapadł na ciężką chorobę autoimmunologiczną. Aktor przez rok leczył poważne schorzenie. Przyznał, że czasowo stracił wzrok!

Ashton Kutcher to wybitnie popularny i rozpoznawalny aktor. Sławę zdobył już wiele lat temu i ciągle podbija serca widzów na całym świecie. Podziwialiśmy go w takich kultowych produkcjach jak "Efekt motyla", "Zupełnie jak miłość", "Jobs" czy serialach "Różowe lata 70" i "Dwóch i pół".
Niestety, życie aktora nie zawsze było usłane różami. W lutym 2001 roku, gdy miał zaledwie 23 lata, zamordowano jego dziewczynę. Byli akurat umówieni na randkę, Ellerin miała towarzyszyć mu na imprezie. Gdy przyjechał po nią, nie otworzyła mu drzwi. Odszedł kwitkiem.

Następnego dnia dotarła do niego przerażająca wiadomość. Dziewczyna została zamordowana. Gdy stał pod jej domem, ona już nie żyła. Co szokujące, Ashton przyjechał po swą partnerkę o godzinie 22:45. O godzinie 20.30 rozmawiał z nią przez telefon. Została brutalnie zabita niewiele później przez Michaela Gargiulo (zamordował jeszcze jedną osobę, a kolejną usiłował zabić).

Ashton Kutcher zapadł na ciężką chorobę autoimmunologiczną

To niejedyna tragedia w życiu Ashtona Kutchera. Aktor pojawił się ostatnio w programie Beara Gryllsa, gdzie zdecydował się na ujawnienie swojej ciężkiej choroby. Teraz jest już dobrze, jednak przed kilkoma laty było z nim naprawdę ciężko.

Jakiś czas temu Ashton Kutcher zniknął z mediów, nie pojawiał się na ekranie, nie brał udziału w bogatym życiu hollywoodzkich gwiazd. Jak się okazuje, nie stało się tak z powodu zmęczenia, a choroby. Trzy lata temu artysta zapadł na rzadką chorobę autoimmunologiczną. Wywołała ona ciężkie zapalenie naczyń krwionośnych, które doprowadziło do niedokrwienia tkanek, a nawet całych organów. Było tak źle, że czasowo stracił zdolność widzenia i słuch!

Nim pojawią się plotki – tak, trzy lata temu zapadłem na  rzadką postać zapalenia naczyń. Miałem zaburzenia słuchu, wzroku i równowagi. Dziś jestem już całkowicie zdrowy

- napisał we wtorek na Twitterze.