18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na miejscu zjawił się superhero!

Napad na Viki Gabor! Brutalne pobicie!

Wojciech Kozicki
18.09.2020  11:21
Viki Gabor i atak w Warszawie - życie jej rodziny było zagrożone!
Viki Gabor i atak w Warszawie - życie jej rodziny było zagrożone! Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Życie Viki Gabor zagrożone? Jak ujawniły media, policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali dwie osoby podejrzane o usiłowanie rozboju na 49-letnim mężczyźnie oraz jego córce. Ofiarami bandytów miała być właśnie nastoletnia gwiazda i jej ojciec!

Napad na Viki Gabor! Jak ujawnia RMF FM, 11 września ok. godziny 22:30 na warszawskim Mokotowie doszło do wstrząsającego zdarzenia. Ofiarami bandytów miała paść właśnie 13-letnia artystka, jej ojciec Dariusz i matka Ewelina. Odwiedzali akurat sklep przy ulicy Konstruktorskiej, gdy na ich drodze stanęli agresywni napastnicy.

Atak na Viki Gabor. Zjawił się SUPERHERO

Ojciec Viki Gabor wszedł do sklepu, a jego żona i córka zostały na zewnątrz. Po chwili zostały zaczepione przez grupkę mężczyzn, wśród których znaleźli się Kamil T. (17 l.) oraz o rok starszy Dominik P., używający wobec swoich ofiar wulgaryzmów.

Napastnicy zażądali pieniędzy. Wtedy do akcji wkroczył tata Gabor i zaczął się dramat!

Rzucili się na 49-latka, powalili go na ziemię i zaczęli kopać. Całe zdarzenie zauważył pracownik ochrony, który pobiegł pomóc bitemu mężczyźnie. Ochroniarz o zdarzeniu poinformował też policję. W tym czasie Kamil T., oraz Dominik P. zdążyli uciec – opisują incydent policjanci. (RMF FM)

Pijany bandyci zrobili "getaway", ale szybko zostali złapani przez policję i usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Wiadomo również, że ojcu Viki Gabor udzielono pomocy medycznej, ale nie wymagał hospitalizacji.