18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstydu nie mają?

Wielka NAPARZANKA CELEBRYTÓW. Tłuką się na oczach całej Polski

17.02.2021  12:11
Wojna celebrytów. Nie mają wstydu?
Wojna celebrytów. Nie mają wstydu? Fot: MIROSLAW PIEŚLAK/East News

Praca w TVP to początek końca polskich celebrytów? W świecie gwiazd zaczęła się wojna. Augustin Egurrola wpakował się w wizerunkowy koszmar i wielkie kłopoty - już został przeorany.

Wojna zaczęła się na dobre, a TVP i jej gwiazdy mogą mieć poważne problemy. Dopiero co Marzena Rogalska na żywo w "Pytaniu na Śniadanie" poparła protest mediów, później pojawił się spot TVP Kobieta z jej udziałem (jest tak cukierkowo nieznośny, że doczekał się już nawet przeróbki stworzonej przez tych samych ludzi, którzy sparodiowali "piękną i długą reklamę Apartu - wideo pod tekstem), by później trzasnąć drzwiami i z hukiem odejść z rządowej telewizji.

Czy po Marzenie Rogalskiej zdecydują się na to też inne gwiazdy? Niektóre z nich już mają spore problemy, bo odwracają się od nich współpracownicy z innych mediów i wieloletni przyjaciele. Największe kłopoty mają zaś Ci, którzy właśnie teraz postanowili współpracę z TVP nawiązać.

Fala hejtu spłynęła już na Joannę Jędrzejczyk, która choć nie ma wiele wspólnego z tańcem, a kilka dni temu publicznie mówiła o wolności w mediach, teraz postanowiła zostać jurorką "Dance Dance Dance" w TVP. Kolejnym jurorem okazał się kojarzony z TVN Augustin Egurrola. I jemu właśnie oberwało się wybitnie mocno.

Augustin Egurrola zmiażdżony. Nie ma lustra?

Nowy juror "Dance Dance Dance" przyjął pracę w TVP, choć podobno nie zgadza się z poglądami partii rządzącej i polityką stacji. Twierdzi chyba, że trzeba oddzielić rozrywkę od polityki i robić swoje. Czy to dobra taktyka?

Poważne wątpliwości ma jego koleżanka z TVN, z którą przez wiele lat współpracowali przy "You Can Dance". Kinga Rusin wściekła się, pękła i wylała cały żal. Nie może zrozumieć, jak Augustin jest w stanie patrzeć w lustro i firmować swą twarzą "szczucie, propagandę i kłamstwa".

Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z TVP Info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w TVP „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli

- napisała kąśliwie Kinga Rusin, atakując nie tylko Augustina Egurrolę, ale też między innymi Tomasza Kammela i Joannę Jędrzejczyk.

To żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety

- napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Celebrytka i była już dziennikarka TVN wyraziła się jasno - dla niej praca w TVP to nic innego, jak sprzedanie się i zdrada własnych wartości. Bo jak można z jednej strony wspierać np. społeczność LGBT lub sprzeciwiać się władzy PiS, a z drugiej strony pracować dla ludzi, którzy z polityki urządzają propagandę i wylewają pomyje na innych?

Drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra Czarnka”: rozrywka jest najważniejsza! A całą resztą zajmą się specjaliści od propagandy. Wy tylko udawajcie, że nic nie widzicie i nic nie słyszycie - bądźcie mili i ładnie się uśmiechajcie ku radości widzów. Niech im będzie z nami dobrze!

- kpi wściekła Kinga Rusin.

Na koniec dziennikarka pozdrowiła gwiazdy TVP i ich lustra, o ile te jeszcze nie popękały...

Gwiazdy TVP powinny się wstydzić?

Wcześniej decyzję Augustina Egurroli o współpracy z TVP skrytykował inny jego kolega, Michał Piróg. I on nie szczędził słów, pisząc wprost o reżimowej telewizji i aktorach grających dla niej bez żadnego wstydu...

"You can Dance" to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji, mówiąc: „to tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze

- napisał Michał Piróg na Instagramie. Później pojechał już naprawdę ostro...

Jedni uprawiają seks bo kochają partnera/partnerkę, inni - bo kochają seks, a inni bo kochają pieniądze

- skwitował, dając jasno do zrozumienia, że ktoś tu się sprzedał...

Poza Augustinem Egurrolą do TVP z "You Can Dance" przeszła między innymi Anna Mucha, która jednak niespodziewanie ostatnio z telewizji wyleciała. Jest też ulubienica Jacka Kurskiego Ida Nowakowska, która nagle okazała się wielką katoliczką i konserwatystką.