18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zazdrosny?

BRZOZOWSKI NIE DAJE SZANS OCHMANOWI. Wie, kto wygra Eurowizję

12.05.2022  15:05
BRZOZOWSKI NIE DAJE SZANS OCHMANOWI. Wie, kto wygra Eurowizję
BRZOZOWSKI NIE DAJE SZANS OCHMANOWI. Wie, kto wygra Eurowizję Fot: Artur BARBAROWSKI/East News, Paweł Wodzyński/East News

Rok temu się nie udało, pora na kolejną próbę. Pechowy reprezentant Polski na Eurowizji w 2021 roku ocenia szanse reprezentanta z roku 2022. Co Brzozowski myśli o Ochmanie?

Krystian Ochman w czwartek wystąpi w drugim półfinale konkursu Eurowizja w Turynie i jeśli przejdzie preselekcję, w sobotę zaśpiewa w finale. Nadzieje są spore - zarówno fani Eurowizji z całego świata, jak i dziennikarze muzyczni, a nawet bukmacherzy, zachwycają się głosem i piosenką Polaka, i wróżą mu wysokie miejsce, a może nawet wygraną.

Dawno już Polska nie miała tak dużych szans i tak dobrych komentarzy w związku z Eurowizją. Czy faktycznie uda się wejść do finału, a może nawet go wygrać? Wszystkiego dowiemy się już za chwilę. W przyszłość spojrzeli jednak między innymi jasnowidz Krzysztof Jackowski, którzy przewidział wynik Polaka, jak i nasz ubiegłoroczny reprezentant Rafał Brzozowski.

Brzozowski zachwycony Ochmanem

Rafał Brzozowski na konkursie w 2021 roku raczej nie przyniósł Polsce chwały, a jego występ oceniany był... miernie. Biedaczek poniósł sromotną klęskę i zajął 33. miejsce, ale przyznajmy - nikt nie dawał mu szans powodzenia, no może jedynie najwierniejsi fani i Jacek Kurski.

Teraz Rafał Brzozowski postanowił zabawić się w eurowizyjnego eksperta i przewidzieć, co wydarzy się w Turynie. Piosenkarz wierzy, że Krystian Ochman zajdzie wysoko, dostanie się do finału, ale niestety nie zwycięży.

To jest utwór, w którym Krystian pokazuje pełnię swojego głosu. Życzę mu powodzenia i patrzę, jaki jest odzew. Bardzo trzymam kciuki, myślę, że będzie świetny wynik. Jego występ wywołuje ciarki

- powiedział Rafał Brzozowski w rozmowie z Pudelkiem.

Brzozowski wie, kto wygra Eurowizję

Jeśli nie Krystian Ochman, to kto? Rafał Brzozowski już wie, kto wygra Eurowizję! Czyżby zmienił profesję i od dziś zaczął przepowiadać przyszłość?

Chciałbym, żeby Krystian wygrał Eurowizję, choć przy obecnej sytuacji politycznej, pewnie w tym roku wygra Ukraina. Ale wtedy, gdzie Ukraina miałaby go zorganizować? Pewnie w Polsce... Nie wiem

- główkuje głośno wokalista.

Myślicie, że jego przewidywania się spełnią?

Czytaj także