18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma zaplecze

Bajecznie BOGATA Joanna Opozda. Rozwód jej niestraszny

12.05.2022  14:39
Joanna Opozda jest BOGATA!
Joanna Opozda jest BOGATA! Fot: Damian Klamka/East News

Joanna Opozda nie musi się bać, że przy rozwodzie straci wielkie pieniądze. Aktorka ma ogromne zaplecze finansowe, można powiedzieć, że jest bogata. Najwyraźniej kto nie ma szczęścia w miłości, ten ma je gdzie indziej. 

Joanna Opozda najpierw miała bajkowy ślub z Antonim Królikowskim, by potem... Pozostać sama z ich nowo narodzonym synkiem. Teraz piękna aktorka dojedzie niewiernego męża. W sądzie jest już pozew rozwodowy. 

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę.

Joanna Opozda jest BOGATA!

Wszystko wskazuje na to, że już w okresie ciąży swojej żony niewierny aktor nawiązał gorący romans z młodą i ambitną prawniczką. Joanna Opozda postanowiła zrezygnować więc z towarzystwa niewiernego małżonka i zmienić swoje życie zupełnie. Tym bardziej że nie może narzekać na brak środków do życia.

Joanna Opozda nie wróciła na razie do aktorstwa, tylko poświęca się wychowaniu synka. Tak czy inaczej, bardzo duże dochody czerpie ze swojej pracy na Instagramie. Od felernego lutego na jej Instagramie przybyło aż 150 tys. obserwujących, co jest niezwykle zachęcające dla potencjalnych reklamodawców. Dlatego też Joanna co chwilę dostaje propozycje współpracy - to najbardziej dochodowa część bycia influencerem.

Asia Opozda za jeden reklamowy post może otrzymywać nawet... od 5 do 10 tys. zł. Dodajmy, że płacone ma również za 24-godz. relacje, których dodaje jeszcze więcej. Łatwo więc obliczyć, że w niecały miesiąc zarobiła około 50 tys. zł. Dobrze wiedzieć, że na życie jej nie zabraknie!

Według informacji podawanych przez tygodnik "Świat i Ludzie" po kilku miesiącach od ślubu Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy. Zgodnie z doniesieniami aktorka zdecydowała się na pozew z orzeczeniem o winie Antoniego Królikowskiego, dzięki czemu będzie mogła domagać się alimentów na utrzymanie siebie oraz dziecka.

Antek odczuje teraz skutki swojego zachowania na własnej skórze.

Czytaj także