18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A jednak!

Kurdej-Szatan BEZROBOTNA? Nie dostanie nowej pracy

06.12.2021  20:05
Barbara Kurdej-Szatan bez pracy
Barbara Kurdej-Szatan bez pracy Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan nadal odczuwa skutki afery z żołnierzami, którą wywołała kilka tygodni temu. Wydawało się, że ostatnio artystka wstaje z kolan i ponownie pnie się po zwycięstwo, jednak nowe informacje wskazują, że ta historia może nie mieć happy endu.

Barbara Kurdej-Szatan po wypowiedzi na temat polskich żołnierzy wywołała medialną burzę. Na jej słowa szybko zareagowała Telewizja Polska, zrywając z aktorką umowę. Wkrótce informację o zakończeniu kontraktu przekazała sieć Play. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, że aktorka wychodzi na prostą, a telewizja Polsat zaproponowała jej udział w najnowszym projekcie.

Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią – informował "Super Express".

Aktorka miała być jedną z gwiazd wiosennej ramówki telewizji Polsat. Wszystko jednak wskazuje na to, że nic z tego nie będzie...

Barbara Kurdej-Szatan bez pracy

Portal plotek.pl poinformował, że telewizja Polsat zaprzecza informacjom o pracach nad stworzeniem nowego programu, który miałaby poprowadzić Kurdej-Szatan.

Nie było takich rozmów - stwierdziła w rozmowie z Plotkiem jedna z osób pracujących w stacji.

Wiosenna ramówka Polsatu nie została jeszcze zaplanowana, co też wyklucza doniesienia o nowej pracy 36-latki. Na rozkwit sławy oraz kolejne sukcesy blondwłosa celebrytka będzie musiała jeszcze trochę poczekać.