18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeżywa dramat

Kurdej-Szatan ZARABIAŁA FORTUNĘ. Teraz wszystko straci?!

30.11.2021  17:59
Barbara Kurdej-Szatan straci wielkie pieniądze
Barbara Kurdej-Szatan straci wielkie pieniądze Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze przez wiele miesięcy, a nawet lat będzie zmagała się z kryzysem wizerunkowym, który sama wywołała. Aktorka straciła zainteresowanie firm, które wcześniej chciały z nią współpracować, a jej zarobki zaczęły znacznie się kurczyć. Ile zarabiała blondynka z Playa?

Wulgarny wpis Barbary Kurdej-Szatan, w którym celebrytka obrażała polskich strażników granicznych, wywołał ogromną aferę. W wyniku tych wydarzeń aktorka pożegnała się z pracą w TVP, a ostatnio umowę zerwała także sieć Play. Do niedawna reklamodawcy walili do gwiazdy "M jak miłość" drzwiami i oknami, teraz nastała cisza.

Ile zarabiała Kurdej-Szatan?

Dawniej Barbara Kurdej-Szatan zbijała gigantyczne kokosy. Jak ujawnia "Super Express", celebrytka pracując na telewizyjnym planie, zgarniała około 5000 złotych za jeden dzień zdjęciowy.

Do tego dochodziły posty sponsorowane na Instagramie, za które aktorka otrzymywała nawet do 200 tysięcy złotych miesięcznie. Cena jednego wpisu szacowana jest na nawet 50 tysięcy złotych.

"Super Express" przypomina również, że "blondynka z Playa" niedawno całkiem nieźle zarabiała, występując w wielu programach telewizyjnych. Jeden sezon "The Voice of Poland", czy "Kocham Cię Polsko" to dodatkowe 25 tysięcy złotych do wypłaty.

Najwięcej udało jej się jednak zarobić dzięki reklamom sieci Play. 36-latka nigdy nie ujawniła, ile dokładnie zarobiła, choć nie ukrywała, że jest to jej główne źródło zarobku.

Potrafię żyć z reklamy, roczny kontrakt jest moim głównym źródłem utrzymania. Jednak za 5 - 10 lat... Widzę siebie przede wszystkim w teatrze - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z se.pl.

Trzeba przyznać, że była gwiazda "M jak miłość" po latach gigantycznej popularności na pusty portfel nie będzie narzekać. Jednak złote czasy już minęły, a zdobywanie kolejnych kontraktów nie będzie już takie łatwe.