Wydało się

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży. Tygodniami zwodziła internautów

04.05.2020  09:26
Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży. Tygodniami zwodziła internautów
Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży. Tygodniami zwodziła internautów Fot: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się kolejnego dziecka. Popularna aktorka jest już w piątym miesiącu ciąży, a przez długie tygodnie nawet nie zająknęła się, że jej stan może być prawdą, choć wielu fanów to podejrzewało.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Tym bardziej zdumiewa fakt, że nie chciała podzielić się z fanami swoja radością. Artystka jest w drugiej ciąży i właśnie niedawno się do tego przyznała.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, spodziewają się drugiego dziecka i niedawno pochwalili się swoim szczęściem na okładce magazynu Party. Plotki o ciąży Barbary krążą od dawna, mimo to ona sama tygodniami zwodziła internautów i nie zająknęła się słowem o swoim stanie.

Para ma już 7-letnią córkę Hanię, która zdecydowanie musi teraz cieszyć się na przygodę z nowo narodzonym rodzeństwem. Wcześniej jej 35-letnia mama zapewniała, że starają się nad kolejnym potomkiem, ale póki co, nieskutecznie. Internauci domyślali się już wtedy, że gwiazda wodzi ich za nos.

Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić

- wspomina Basia na łamach kolorowej prasy.

Całej rodzinie Szatanów życzymy zdrowia i szczęścia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze